عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره...

عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره...
توسط: news در تاریخ 08 خرداد، 1398

توضیحات: عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی!

نیویورک‌تایمز: بعد از سخنان ترامپ درباره ایران، بولتون در مراسم ضیافت شام در ژاپن با حضور رئیس‌جمهور آمریکا شرکت نکرده است.
ترامپ در محافل خصوصی گفته اگر کار به بولتون واگذار شده بود، آمریکا الان درگیر چهار جنگ بود.
بولتون در محافل خصوصی ناخرسندی خودش را از ترامپ ابراز کرده و از اینکه او تمایل ندارد در خاورمیانه تغییر ایجاد کند، گلایه کرده است

برخی کارشناسان از طرف دیگر تحلیل‌هایی مانند این گزارش نیویورک‌تایمز را نوعی فضاسازی برای چیدن واقعیت‌های میدانی در قالب بازی «پلیس بد-پلیس خوب» و در نهایت تحت فشار گذاشتن تهران برای انتخاب راه گفت‌وگو از دو گانه جنگ-مذاکره تلقی می‌کنند/ فارس
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی | به گزارش بلاغ،یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی سخنان «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید تعبیر کرده است.
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی | عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی روزنامه نیویورک‌تایمز سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در ژاپن در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های یکی از مشاورانش تعبیر کرده‌اند.
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی | به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی سخنان «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید تعبیر ...
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی | عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی گروه جهان الف، ۸ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۴۷ 3980308040 روزنامه نیویورک‌تایمز سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در ژاپن در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های ...
فردا - عبور ترامپ از دیدگاه‌های بولتون در خصوص ایران و کره ... | خبرگزاری فارس: یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی سخنان «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید تعبیر کرده است.
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی | یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی سخنان «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید تعبیر کرده است.
عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی ... | عبور ترامپ از دیدگاه‌های جان بولتون در خصوص ایران و کره شمالی. روزنامه نیویورک‌تایمز سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در ژاپن در خصوص ایران و کره شمالی را به عنوان عبور او از دیدگاه‌های یکی از مشاورانش تعبیر کرده‌اند.