حرکت ۳ ناو هواپیمابر آمریکا به سوی سواحل کره_جنوبی

حرکت ۳ ناو هواپیمابر آمریکا به سوی سواحل کره_جنوبی
توسط: news در تاریخ 28 فروردین، 1396

توضیحات: حرکت ۳ ناو هواپیمابر آمریکا به سوی سواحل کره_جنوبی

منابع آگاه دولت سئول از اعزام ۳ فروند ناو هواپیمابر آمریکایی به سوی سواحل کره جنوبی خبر می‌دهند/منبع:تسنیم#حرکت در فیزیک به معنی تغییر مکان جسم در ارتباط با زمان است. #حرکت در فیزیک از نیرو ناشی می‌شود و با مفاهیم سرعت، شتاب، جابجایی و زمان مرتبط است. بنا بر قانون اول نیوتن، سرعت یک جسم تنها در حالتی تغییر می‌کند که نیرویی جدید به آن وارد شود؛ این مفهوم تحت عنوان اینرسی شناخته می‌شود.
فیزیک #حرکت بخشی از فیزیک است که به توصیف #حرکت و علل آن اختصاص دارد. فیزیک #حرکت یا #حرکت شناسی به صورت کلاسیک خود به دو بخش تقسیم می‌شود:
۱. مطالعه #حرکت اجسام جامد که تحت عنوان مکانیک شناخته می‌شود. ۲. مطالعه شاره‌ها که تحت عنوان مکانیک شاره‌ها شناخته می‌شود.
مکانیک: مکانیک بخشی از #حرکت شناسی است که خود به دو بخش سینماتیک (برگرفته از زبان یونانی: سینما به معنی #حرکت) و دینامیک تشکیل شده است و به صورت کلاسیک از قوانین نیوتون پیروی می‌کند.
مکانیک شاره‌ها: قسمتی از #حرکت شناسی که در آن #حرکت شاره‌ها اعم از مایع گاز یا پلاسما بررسی می‌شود.
#حرکت همیشه بر اساس یک مرجع بررسی می‌شود و اگر مرجع ثابتی وجود نداشته باشد #حرکت مطلق قابل مشاهده نیست، بنا بر همین استدلال، باید از #حرکت نسبی سخن گفت. در این نگاه اگر چیزی بنا به یک مرجع ثابت باشد، به شکل نسبی در حال #حرکت نسبت به مراجع دیگر است و به همین دلیل ادعا می‌شود که در جهان، همه چیز #حرکت می‌کند.
کرهٔ جنوبی که با نام رسمی جمهوری کره (به کره‌ای: 대한민국) نیز شناخته می‌شود، کشوری است در بخش جنوبی شبه‌جزیرهٔ کره در شرق آسیا. پایتخت آن شهر سئول است.
سئول پایتخت کشور کره جنوبی و یک شهر مدرن و صنعتی می‌باشد. این شهر از سال ۱۹۴۸ پایتخت کره جنوبی بوده است. جمعیت این شهر بالغ بر ۱۰ میلیون نفر و بزرگترین شهر کشور کره جنوبی است که یکی از بزرگترین شهرهای دنیا به حساب می‌آید. محدوده پایتخت کره جنوبی (سئول به همراه محدوده وابسته به سئول) دومین محدوده متروپولیتن در دنیا به حساب می‌آید. این شهر قدمتی بالغ بر ۲۰۰۰ سال دارد و تقریباً یک چهارم کل جمعیت کره جنوبی در این شهر زندگی می‌کنند.

ادامه توضیحات...