ازدواج دوهمسرکش در زندان

ازدواج دوهمسرکش در زندان
توسط: news در تاریخ 18 اسفند، 1395

توضیحات: ازدواج دوهمسرکش در زندان
______________________#ازدواج یا پیوند زناشویی پیوندی آیینی‌است که طی احکام یا رسومی خاص بین زن و مرد در مذاهب و کشورهای مختلف برقرار می‌شود تا به تشکیل خانواده منجر گردد و می‌تواند منجر به زایش فرزند شود. در برخی از کشورهای جهان، #ازدواج همجنس‌گرایان، یعنی #ازدواج دو مرد یا دو زن با یکدیگر و تشکیل خانواده نیز وجود دارد.
#زندان یا به فارسی افغانستان حبس خانه مکانی است که اشخاص از نظر فیزیکی، محدود و توقیف و معمولاً از آزادی‌های شخصی محروم می‌شوند. #زندانها به طور قراردادی، سازمان‌هایی هستند که بخشی از نظام قضائی یک کشور محسوب می‌شوند و به منظور اجرای کیفر حبس، به‌عنوان یک مجازات قانونی که به صورت حکم از سوی دادگاه صادر شده‌است، به دلیل ارتکاب جرم بکار می‌روند.
در بیان عامیانه در خیلی از کشورها، واژه #زندان به عنوان یک مترادف برای بازداشتگاه یا به فارسی افغانستان نظارت خانه نیز بکار می‌رود. در حالی که از نظر قانونی این واژه‌ها به دو نهاد مختلف اختصاص دارند. بازداشتگاه‌ها ویژه نگهداری اشخاصی هستند که در انتظار محاکمه‌اند و یا هنوز احکام به آنها ابلاغ نشده‌است، برای کمتر از یک سال. در صورتی که #زندان‌ها میزبان افرادی هستند که دارای محکومیت قطعی می‌باشند.
واژ
به کسی که در #زندان خدمت می‌کند و وظیفهٔ حفاظت از #زندانیان را بر عهده دارد، #زندانبان و به کسانی که در #زندان محبوس هستند #زندانی می‌گویند. گاهی اوقات واژه #زندانبان به تمام افرادی که در #زندان یا سازمان #زندانها کار می‌کنند اطلاق می‌شود. شناخته شده‌ترین #زندان امروز ایران، #زندان اوین است.

#زندان‌های بزرگ به بخش‌هایی تقسیم می‌شوند که هر بخش، یک بند نام دارد. در #زندان‌های بزرگ قسمت‌هایی مانند اندرزگاه، سلول انفرادی، و بهداری نیز وجود دارد.

ادامه توضیحات...