ظریف: اگر آمریکا فکر می کند با حذف ایران می تواند امنیت...

ظریف: اگر آمریکا فکر می کند با حذف ایران می تواند امنیت...
توسط: news در تاریخ 05 تیر، 1398

توضیحات: ظریف: اگر آمریکا فکر می کند با حذف ایران می تواند امنیت خلیج فارس را تامین کند بسیار اشتباه می کند

وزیر امور خارجه در حاشیه روز آفریقا در جمع خبرنگاران:
ایران هیچگاه قصد تجاوز به همسایگان را نداشته و ندارد، ایران تامین کننده امنیت این منطقه است.
اگر آمریکایی ها فکر می کنند با حذف ایران می توانند امنیت این منطقه را تامین کنند، بسیار اشتباه می کنند.
قرار دادن نام رهبری در لیست تحریم نشانگر این واقعیت است که با موازین بین المللی ناآشنا و مقررارت و قواعد رفتاری کشورها را نمی دانند و با اسلام بیگانه هستند. / فارسادامه توضیحات...

متن مرتبط:
دیپلمات آمریکایی: دربارۀ ظریف چه فکر می‌کنید؟ - خبرآنلاین | واکنش مقامات و کشورهای مختلف دنیا به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران همچنان ادامه دارد. یک دیپلمات اسبق آمریکایی به تحریم ظریف اشاره می کند و می گوید این اقدام ناکارآمد است.
ظریف: آمریکا، اول برادری اش را ثابت کند / یک روز تند و یک روز ... | ظریف: آمریکا، اول برادری اش را ثابت کند / یک روز تند و یک روز مثبت صحبت می کنند؛ معیار ما عمل است / فردا می توانم در ریاض باشم، اگر دولت سعودی آمادگی داشته باشد که سیاست خود را تغییر دهد
ظریف: آمریکا می‌تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ایران را از ... | ایا فکر کردید آمریکا که می تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ما را از کار بیاندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد؟ این اصلا شبیه اون جمله ای که شما نیست . چون شما بخش اخرش رو حذف کردین .
دیپلمات آمریکایی: دربارۀ ظریف چه فکر می‌کنید؟ | خواندنی ها | واکنش مقامات و کشورهای مختلف دنیا به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران همچنان ادامه دارد. یک دیپلمات اسبق آمریکایی به تحریم ظریف اشاره می کند و می گوید این اقدام ناکارآمد است.
ظریف: اگر آمریکا می‌خواهد وارد تنگه هرمز شود باید با سپاه ... | یورونیوز - وزیر خارجه ایران می‌گوید آمریکا برای ورود به تنگه هرمز باید با سپاه پاسداران صحبت کند. محمدجواد ظریف که به نیویورک سفر کرده، روز چهارشنبه ۲۴ آوریل در نشست موسسه جامعه آسیا اعلام کرد تحریم‌های آمریکا نمی‌تواند سیاست‌های ایران را تغییر دهد.
مسکو: اگر آمریکا فکر می‌کند که ایران تسلیم می‌شود، در اشتباه است | مسکو: اگر آمریکا فکر می‌کند که ایران تسلیم می‌شود، در اشتباه است گروه جهان الف، ۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۷ 3980308191 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار معاون وزیر امور خارجه روسیه به آمریکا هشدار داد: اگر واشنگتن ...
ظریف: سیاست عربستان تغییر کند فردا می‌توانم در ریاض باشم | متأسفانه این عربستان بود که بعد از این که آقای دکتر روحانی به پیام امیر کویت پاسخ مثبت دادند، آقای محمد بن سلمان اعلام کرد که ما هیچ گفت‌وگویی با ایران نداریم و جنگ را به داخل خاک ایران می‌کشانیم.