انگشت جوهری حاجی میرزاحسن هم چشم دشمنان انقلاب اسلامی و...

انگشت جوهری حاجی میرزاحسن هم چشم دشمنان انقلاب اسلامی و...
توسط: news در تاریخ 29 اردیبهشت، 1396

توضیحات: انگشت جوهری حاجی میرزاحسن هم چشم دشمنان انقلاب اسلامی و رهبری را نشانه گرفته است!
این ساکن روستای کلاته نو در خراسان جنوبی براساس شناسنامه ۹۴ ساله است اما به گفته خودش بیش از صد سال دارد


هر یک از اجزای متحرک پنجهٔ دست یا پای انسان یا جانور را «اَنْگُشْت» گویند. بسیاری از مهره‌داران نیز مانند انسان، #انگشت دارند مانند میمون، راکون، قورباغه و ... . انسان به صورت معمول در هر دست یا پا پنج #انگشت دارد.
در زبان انگلیسی برای #انگشت دست و پا دو واژهٔ مختلف استفاده می‌شود (به ترتیب: finger و toe) ولی واژهٔ digit به هر دو اشاره دارد (هم دست و هم پا). این در حالیست که در بسیاری از زبان‌های دیگر نیز همانند فارسی برای #انگشت تنها یک واژه دارند و فرق بین دست و پا را به صورت «#انگشت دست» و «#انگشت پا» بیان می‌دارند؛ اسپانیایی، پرتغالی، ایتالیایی، تاگالوگ، چکی، روسی و لهستانی از آن جمله‌اند.
#دشمنان نام یک کتاب ادبی است که توسط آنتوان چخوف، نویسندهٔ اهل روسیه نوشته شده‌است. این کتاب یکی از آثار مشهور ادبی جهان است.
#انقلاب به معنای زیر و رو شدن یا پشت و رو شدن است و در آغاز از اصطلاحات علم اخترشناسی بود و در معنای چرخش دورانی افلاک و بازگشت ستارگان به جای اول به کار می‌رفت. فلاسفه #انقلاب را این گونه بیان می‌نمایند که ذات و ماهیت یک شیی لزوماعوض شده باشد و در نگاه جامعه شناسان هر گونه جنبش اجتماعی توده‌ای که به فرایندهای عمده اصلاح یا دگرگونی اجتماعی بینجامد، #انقلاب نامیده می‌شود. #انقلاب‌های بزرگ به آن دسته از #انقلاب‌ها گفته می‌شود که با تغییرات اساسی در حکومت و ساختار اجتماعی یک کشور یا جامعه همراه بوده‌اند که از آن جمله می‌توان به #انقلاب کبیر فرانسه و #انقلاب ۱۹۱۷ روسیه و #انقلاب ۱۳۵۷ ایران اشاره کرد..

ادامه توضیحات...