باج‌خواهی هکر‌ها از ترامپ برای جلوگیری از افشای اطلاعات...

باج‌خواهی هکر‌ها از ترامپ برای جلوگیری از افشای اطلاعات...
توسط: news در تاریخ 27 اردیبهشت، 1399

توضیحات: باج‌خواهی هکر‌ها از ترامپ برای جلوگیری از افشای اطلاعات حساس او

گروهی از هکر‌ها با اعلام اینکه به بخشی از اسناد مربوط به رئیس‌جمهور آمریکا دسترسی پیدا کرده است، برای جلوگیری از افشای آن‌ها درخواست باج کرد
این گروه هکری مهلت یک هفته‌ای را برای انتشار اسناد مربوط به ترامپ تعیین کرده است/ باشگاه خبرنگاران
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
امنیت اطلاعات - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | همزمان با گسترش استفاده از کامپیوترهای شخصی و مطرح شدن شبکه‌های کامپیوتری و به دنبال آن اینترنت (بزرگترین شبکه جهانی)، حیات کامپیوترها و کاربران آنان دستخوش تغییرات اساسی شده‌است.
ترمیم و پیشگیری از ایجاد ترک ها در بارداری | جلوگیری از ترک های بارداری و راههای پیشگیری و جلوگیری از ترک های شکم در دوران بارداری را در نمناک ببینید. باید از مرطوب کننده برای مرطوب کردن پوست ناحیه شکم و نیز مناطق دیگر زمانی که علائم کشش را مشاهده می کنید استفاده کنید.
برنامه آخرهفته - چرخش ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی - پایان... | آیا رژیم خامنه ای باج لازم را برای جلوگیری از حمله رژیم برانداز آمریکا پرداخته است. آیا انگیزه نجفی از قتل همسر دومش در محله اعیان نشین سعادت آباد اختلافات خانوداگی بوده یا اینکه شهردار سابق برای جلوگیری از افشای اسرار مگو میترا استاد را از پا درآورد؟
حریم شخصی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | حریم شخصی. از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد. پرش به ناوبری پرش به جستجو. حریم شخصی یا حریم خصوصی یعنی یک فرد یا گروه بتواند خود یا اطلاعات مربوط به خود را مجزا کند و در نتیجه بتواند خود یا اطلاعاتش ۴.۵ شرکت‌ها و کسب درآمد از حریم افراد. ۴.۶ هکرها. ۵ جستارهای وابسته.
5 مورد از مهمترین مسائل امنیت فناوری اطلاعات در سال 2018 | بهره برداری از این نقاط ضعف توسط هکرها در سال 2018 مطمئنا بیش از پیش نمود خواهد یافت. اگر چه نصب آخرین پچ های امنیتی، به منظور جلوگیری از نفوذ هکرها یک شرط الزامی برای امنیت سیستم ها تلقی می گردد اما به تنهایی کافی نمی باشد.
حذف آگهی‌های ناخواسته، پنجره‌های بازشو... - Google Chrome راهنما | قبل از اینکه در Windows یا Mac تنظیمات مرورگرتان را بازنشانی کنید، رایانه‌تان را از نظر وجود برنامه‌های ناخواسته بررسی کنید. اگر از شما درخواست شد نرم‌افزار ناخواسته را حذف کنید، روی حذف ضربه بزنید. اطلاعات بیشتر در مورد بدافزار.
فلم های سکس از مشهورترین پورن ستارهای جهان | ВКонтакте | یه خانم از تهران برا حال پول هم میدم فقط خوب حال بده. Нравится Показать список оценивших.