وزیر آموزش‌وپرورش خبر داد: پرداخت معوقات حق‌الت?

وزیر آموزش‌وپرورش خبر داد: پرداخت معوقات حق‌الت?
توسط: news در تاریخ 10 اسفند، 1395

توضیحات: وزیر آموزش‌وپرورش خبر داد: پرداخت معوقات حق‌التدریس معلمان تا پایان سال/ سال ۹۶ در پرداخت حقوق مشکل نخواهیم داشت


#وزیر، کسی است که به منظور کم کردن بار حکومت با شاه یا رئیس‌جمهور همکاری می‌کند؛ و شاه یا رئیس جمهور قسمتی از کارهای مملکتی را به وی می‌سپارد.
#وزیر (دولت)
#وزیر (شطرنج)
#وزیر (عنوان)
وزارت
وزرگ فرمذار
#پرداخت (به انگلیسی: Payment) انتقال پول بین دو طرف یک معامله است. تمامی #پرداخت‌ها در ایران باید تحت نظارت بانک مرکزی ایران و از طریق شبکه #پرداخت الکترونیکی شاپرک انجام شود. شرکت های #پرداخت الکترونیک مسئولیت ارائه خدمات #پرداخت را در کشور دارند که بانک مرکزی تنها به ۱۲ شرکت مجوز داده و دیگر به شرکت‌های جدید مجوزی داده نمیشود. تنها دو ابزار برای انجام عملیات #پرداخت در کشور توسط شرکت‌های #پرداخت ارائه میشود. ۱- دستگاه کارتخوان (برای کسب و کارهای فیزیکی) ۲- درگاه #پرداخت اینترنتی (برای کسب و کارهای آنلاین) به غیر از این دو ابزار برای مدتی کدهای ussd نیز برای ارائه خدمات #پرداخت استفاده شد که به دلیل نا امنی اجازه استفاده از این زیرساخت توسط بانک مرکزی متوقف شد. نیازهای نوینی در صنعت #پرداخت بوجود آمده که شرکت‌های #پرداخت با ابزارهای موجود توانایی پاسخ گویی به این نیازها و ارائه ابزار مناسب به آنها را ندارند. و در این شرایط شرکت‌های استارتاپ جدیدی در حوزه فینتک ظهور کرده‌اند که خدمات ارزش افزوده بر بستر درگاه #پرداخت اینترنتی ارائه می‌کنند.

ادامه توضیحات...