قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران

قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران
توسط: fun در تاریخ 07 شهریور، 1398

توضیحات: قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران
مسابقه بین منتخب تهران و تبریز

این بلیط قدمتی بالغ بر ۸۰ سال دارد که در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می شود.

عجیب ولی واقعی
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران (+ عکس) | قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران (+ عکس) مسابقه بین منتخب تهران و تبریز برگزار شد. این بلیت قدمتی بالغ بر ۸۰سال دارد که در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می‌شود.
عکس/ قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران | عکس/ قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران مسابقه بین منتخب تهران و تبریز برگزار شد. این بلیت قدمتی بالغ بر ۸۰سال دارد که در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می‌شود.
قدیمی‌ترین بلیط بازی رسمی فوتبال در ایران +عکس | قدیمی‌ترین بلیط بازی رسمی فوتبال در ایران +عکس تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷ قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران با قدمتی بالغ بر ۸۰ سال در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می شود.
عکس/قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران | عکس/قدیمی‌ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران مسابقه بین منتخب تهران و تبریز برگزار شد. این بلیت قدمتی بالغ بر ۸۰سال دارد که در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می‌شود.
مشرق نیوز - عکس/ قدیمی‌ترین بلیط کاغذی فوتبال در ایران | تصویر قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران را مشاهده می‌کنید. این بلیط قدمتی بالغ بر ۸۰ سال دارد که در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می شود.
عکس دیده نشده از قدیمی‌ترین ماشین ساخت ایران | رکنا: قدیمی ترین بلیط کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران با قدمتی بالغ بر 80 سال در موزه… جزئیاتی در مورد موتورسیکلت 200 میلیونی وسپا در ایران +تصاویر
فوتبال ایران ؛ عکس؛ تصویری دیده نشده از اولین بلیت تاریخ ... | خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قدیمی ترین بلیت کاغذی یک بازی رسمی فوتبال در ایران با قدمتی بالغ بر 80 سال در موزه فوتبال آذربایجان - تبریز نگهداری می شود. ...