پژو و فیات کرایسلر تایید کردند که با هم ادغام خواهند شد...

پژو و فیات کرایسلر تایید کردند که با هم ادغام خواهند شد...
توسط: news در تاریخ 10 آبان، 1398

توضیحات: پژو و فیات کرایسلر تایید کردند که با هم ادغام خواهند شد

گروه خودروسازی پژو (پی‌اس‌ای) و فیات کرایسلر امروز، پنج‌شنبه تایید کردند که قصد دارند با سوآپ 50.50 درصد از سهام شرکت‌های خود، با هم ادغام شوند
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
پژو و فیات کرایسلر تایید کردند که با هم ادغام خواهند شد ... | گروه خودروسازی پژو (پی‌اس‌ای) و فیات کرایسلر امروز، پنج‌شنبه تایید کردند که قصد دارند با سوآپ ۵۰-۵۰ درصد از سهام شرکت‌های خود، با هم ادغام شوند.
پژو و فیات کرایسلر تایید کردند که با هم ادغام خواهند شد ... | گروه خودروسازی پژو (پی‌اس‌ای) و فیات کرایسلر امروز، پنج‌شنبه تایید کردند که قصد دارند با سوآپ ۵۰-۵۰ درصد از سهام شرکت‌های خود، با هم ادغام شوند. به گزارش پایگاه
مذاکرات ادغام احتمالی پژو-سیتروئن و فیات-کرایسلر | فیات-کرایسلر (fca) و پژو-سیتروئن (psa) رسماً تأیید کرده اند که مذاکراتی بین این دو شرکت در حال انجام است که می تواند منجر به ادغام احتمالی آن ها شود.
پژو و فیات در مسیر ادغام - donya-e-eqtesad | دو گروه خودروسازی فیات-کرایسلر و پژو-سیتروئن اعلام کرده‌اند که در حال گفت‌و‌گو برای ادغام احتمالی هستند. این ادغام می‌تواند بازار‌های جهانی خودرو را دگرگون سازد و یک غول خودروساز اروپایی را برای رقابت با گروه ...
با مخالفت دولت فرانسه، ادغام رنو با فیات کرایسلر منتفی شد | البته این‌ها همه پیش از آن بود که فیات کرایسلر پیشنهاد ادغام با رنو را مطرح کند؛ حالا در شرایطی که پیشنهاد چنین توافقی از روی میز طرفین برداشته شده، طبیعی است که باز هم توجه به سمت psa جلب می‌شود.
سومین خودروساز بزرگ جهان با ادغام فیات کرایسلر و رنو تشکیل ... | اخیرا گروه خودروسازی فیات کرایسلر به شرکت رنو فرانسه پیشنهاد ادغام تمام سهام خود را ارائه کرد. با ادغام فیات کرایسلر و رنو شاهد تشکیل سومین خودروساز بزرگ جهان خواهیم بود.
شرکت‌های بزرگ خودروسازی و برندهای زیر مجموعه آن‌ها - زومیت | در سال ۲۰۱۴، شرکت‌های‌ ایتالیایی فیات و آمریکایی کرایسلر به‌هم پیوستند تا گروه خودروسازی فیات-کرایسلر تشکیل شود. جرقه‌ی جدی ترکیب این دو شرکت، در سال ۲۰۱۱ و با سهام‌دار شدن فیات شروع شد.