معاون وزیر امور خارجه روسیه: پیشنهاد طرف ایرانی در خصوص...

معاون وزیر امور خارجه روسیه: پیشنهاد طرف ایرانی در خصوص...
توسط: news در تاریخ 09 خرداد، 1398

توضیحات: معاون وزیر امور خارجه روسیه: پیشنهاد طرف ایرانی در خصوص امضای پیمان چندجانبه عدم تعرض میان کشورهای حاشیه خلیج (فارس) در زمان مناسب ارائه شده است

پیشنهاد ایران در راستای طرح دیگری است که روسیه پیش تر در خصوص اقدامات اعتمادسازی در منطقه مطرح کرده بود
ما تکرار می کنیم و دوستان و همکاران عرب را خطاب قرار می دهیم که این پیشنهادات روی میز است و ما آماده کمک برای اجرای آن هستیم.
دستیابی به موفقیت در این مسیر در حفظ برجام نقش خواهد داشت و ما امیدواریم که شرکت کنندگان در نشست مکه به این پیام روسیه و ایران که خواستار حل مشکلات موجود و از بین بردن تنش ها از طریق توافقات هستند، گوش فرا دهند
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
عراقچی: طرف‌های مقابل اقدامات عملی را برای رفع آثار تحریم‌ها ... | سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان و ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در چارچوب رایزنی ها و مشورت های مستمر دوجانبه دو کشور، در تهران دیدار و ضمن بررسی اوضاع جاری، بر تقویت همکاری های دوجانبه در قالب ...
معاون وزیر خارجه روسیه: آمریکا با «بررسی سیاست ایران» دنیا را ... | تسنیم نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه اقدامات آمریکا با روح و متن برجام ناسازگار است، می‌گوید که واشنگتن با طولانی کردن موضوع «بررسی سیاست‌ها در قبال ایران»، دنیا را به گروگان گرفته است.
سخنگوی کرملین: روابط روسیه با ایران عالی است - همشهری آنلاین | همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به مصاحبه سی ان ان با سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه در خصوص اتحاد با ایران، نقل قول از ریابکوف را تحریف شده و سوال را تحریک آمیز خواند و گفت روابط ما با ایران ...
روسیه خواستار موافقت کشورهای عربی با پیشنهاد «پیمان عدم تعرض ... | روسیه خواستار موافقت کشورهای عربی با پیشنهاد «پیمان عدم تعرض» ایران. ما معتقدیم پیشنهاد طرف ایرانی در خصوص امضای پیمان چند جانبه عدم تعرض میان کشورهای حاشیه خلیج در زمان مناسب ارائه شده است.
عراقچی: طرف‌های مقابل اقدامات عملی را برای رفع آثار تحریم‌ها ... | معاون وزیر خارجه ایران در دیدار همتای روس تصریح کرد: اینک زمان آن فرا رسیده طرف‌های مقابل اقدامات ملموس و عملی را جهت رفع آثار تحریم های آمریکا اتخاذ کنند.
واکنش روسیه به ابتکار ایران برای توافق عدم حمله در منطقه خلیج ... | مسکو معتقد است که ابتکار تهران برای انعقاد توافق با دولت های خلیج فارس در خصوص عدم حمله درست است./ به گزارش اسپوتنیک روز دوشنبه سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در این خصوص اطلاع داد.
واکنش روسیه به پیشنهاد معاهده هسته ای سه جانبه بین آمریکا ... | معاون وزیر امور خارجه روسیه به پیشنهاد دونالد ترامپ درباره دستیابی به توافق هسته ای سه جانبه با روسیه و چین واکنش نشان داد.