وزیر امور خارجه پاکستان:

وزیر امور خارجه پاکستان:
توسط: news در تاریخ 19 مرداد، 1397

توضیحات: وزیر امور خارجه پاکستان:
شرکت آمریکایی حفاری‌هایی نزدیک مرز ایران انجام داده و ذخایر کشف شده دراین منطقه بیش ازذخایر کویت است
#منبع_میزان #اقتصادیادامه توضیحات...

متن مرتبط:
حنا ربانی کهر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | وزیر امور خارجه پاکستان; ... متولد ۱۹ نوامبر ۱۹۷۷ سیاستمدار پاکستانی و وزیر امور خارجه سابق آن کشور است که از ژوئیه ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۱۳ این منصب را در اختیار داشت.
‮افغانستان‬ - ‭Bbc ‮فارسی‬ - ‮دیدار وزیر امور خارجه افغانستان ... | زلمی رسول، وزیر امور خارجه افغانستان صبح امروز جمعه (۳۰ نوامبر) در راس یک هیات دیپلماتیک به پاکستان رفت. آقای رسول در این سفر خود با حنا ربانی کهر همتای پاکستانی خود و دیگر مقامات پاکستانی از ...
وزیر امور خارجه عربستان به پاکستان سفر کرد - BBC News فارسی | عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی، به پاکستان رفته است. به گفته خبرنگاران به نظر می‌رسد که تنش بین ایران و عربستان در محور مذاکرات وزیر امور خارجه عربستان با مقامات پاکستانی باشد.
وزیر امور خارجه پاکستان: برای مهار تروریسم سیاست «اسلام آباد ... | وزیر امور خارجه موقت پاکستان گفت:برای مبارزه با تروریسم و تعیین راهبرد سیاست خارجی باید سیاست خود را بازبینی و تغییر دهیم.
صفحه نخست - جمهوری اسلامی افغانستان - وزارت امور خارجه | وزیر امور خارجه و بانوی اول کشور سخنرانان کلیدی این نشست بودند. ... نشست ۵ گروه کاری روی پلان عمل افغانستان و پاکستان برای صلح و ...
وزیر امور خارجه پاکستان: همکاری‌های دفاعی و اقتصادی«اسلام ... | وزیر امور خارجه پاکستان گفت: همکاری «اسلام آباد» و روسیه در بخش دفاعی و اقتصادی بهتر شده است و مسکو علاقه‌مند به راه‌اندازی پروژه‌های مشترک در بخش انرژی است.
وزیر خارجه پاکستان، آمریکا را دوستی خائن نامید - Sputnik Iran | وزیر امور خارجه پاکستان در پاسخ به اظهارات ترامپ که کشورش را به دروغگویی متهم کرده بود، گفت: آمریکا دوستی است که همیشه خیانت می‌کند.