احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور

احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور
توسط: news در تاریخ 27 مرداد، 1398

توضیحات: احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس: اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست تحصیل کنند.
قرار است طرحی در این خصوص در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شود/ ایسنا
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور - ایسنا | سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست تحصیل کنند، گفت: قرار است طرحی در این خصوص در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شود.
احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور - ایسنا ... | احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور. سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست تحصیل کنند، گفت: قرار است طرحی ...
احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور | سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشور‌های دوست تحصیل کنند، گفت: قرار است طرحی در این خصوص در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شود.
احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور | سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست تحصیل کنند، گفت: قرار است طرحی در این خصوص در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شود.
مقام ایرانی: ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان ایرانی در خارج ... | به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، محمد مصدق، معاون حقوقی قوه قضائیه ایران اعلام کرد: "نماینده انقلابی آن کسی است که در مجلس طرح عدم تحصیل فرزندان مسئولان عالی رتبه نظام در خارج از کشور را مطرح کرده و از آن دفاع می‌کند."
احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور | احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست…
تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور ممنوع شود | معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی طرح ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور را ارائه داده و تصویب کند.