️ ظریف: تجاوز گری تازه ایالات متحده را به سازمان ملل مت...

️ ظریف: تجاوز گری تازه ایالات متحده را به سازمان ملل مت...
توسط: news در تاریخ 30 خرداد، 1398

توضیحات: ️ ظریف: تجاوز گری تازه ایالات متحده را به سازمان ملل متحد می بریم/ دنبال جنگ نیستیم اما غیورانه از خود دفاع می کنیم

ایالات متحده علیه ایران جنگ اقتصادی به راه می‌اندازد، اقدامات مخفیانه علیه ما انجام داده و حالا به اراضی ما تجاوز می‌کند.
ما به دنبال جنگ نیستیم، اما مجدانه از آسمان، زمین و آب‌هایمان دفاع می‌کنیم.

ما این تجاوز تازه را به سازمان ملل می‌بریم و نشان می‌دهیم که ایالات متحده دارد درباره آب‌های بین‌المللی دروغ می‌گوید.ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
ترامپ زنِ دوستش را به سازمان ملل می‌فرستد! +عکس - مشرق نیوز | سرویس جهان مشرق - چندی پیش پایگاه‌های خبری آمریکا از دو بانوی سفیر در فرانسه و کانادا، یعنی جمی مک‌کورت و کِلی نایت کرَفت به عنوان نامزدهای نهایی ترامپ به عنوان فرستاده جدید کاخ سفید در سازمان ملل نام بردند. ظاهراً فینال را کِلی برده است.
ملکه زیبایی عراق «جایزه سفیر صلح» را دریافت می‌کند | ایران ... | ساره عیدان، ملکه زیبایی عراق که به دلیل انتشار عکس سلفی با ملکه زیبایی اسراییل در نوامبر ۲۰۱۷ به خبر اول بسیاری از رسانه‌های جهان تبدیل شد، «جایزه سفیر صلح» را دریافت خواهد کرد.
جمهوری نگین اسلامی ایران در نامه‌ای به سازمان ملل: اسرائیل ما ... | به گزارش خبرگزاری فارس، علی خشرو نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل، از او خواست «تهدید اسرائیل علیه ایران را محکوم کند».
مقامات ایرانی دولت آمریکا را بشناسید+تصاویر | در 15 نوامبر 2007، جورج دابلیو بوش وی را به عنوان نامزد احراز پست مدیر کل (معاونت وزیر) امور آموزشی و فرهنگی وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا به مجلس سنا معرفی کرد.
در ناامن ترین کشورهای جهان روزها چگونه شب می شود؟+ تصاویر ... | ده سال پس از اینکه ایالات متحده برای اولین بار به این کشور حمله کرد، این کشور با درگیری های فرقه ای دست و پنجه نرم می کند که آن را به سوی یک جنگ داخلی تمام عیار سوق می دهد.
فیلم: آیا غرق کردن ناوهای هواپیمابر ایالات متحده امکان پذیر ... | عملیات غیرممکن؟! آیا غرق کردن ناوهای هواپیمابر ایالات متحده امکان پذیر است؟! ناوهای هواپیمابر نماد قدرت ارتش ایالات متحده هستند و اخیراً یک استاد نظامی چینی با درخواست از دولت کشورش برای غرق کردن دو فروند از این ناوها ...
گزینه‌ های پیش‌ روی ایران در برابر آمریکا | ترامپ در سخنرانی روز ۲۸ شهریور خود در مجمع عمومی سازمان ملل این توافق را «یک شرمساری» برای ایالات متحده دانست و سپس اعلام کرد که تصمیم خود را درباره این توافق گرفته است هرچند اطلاعاتی در این ...