دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلا...

 دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلا...
توسط: islam در تاریخ 31 اردیبهشت، 1398

توضیحات: دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب

در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار میکنند.ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب | در این دیدار، ۳۱ نفر از شاعران، اشعار خود را در حضور رهبر انقلاب اسلامی قرائت کردند. همچنین پیش از مراسم، شاعران از نزدیک با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت‌وگو و آثار خود را به ایشان تقدیم کردند.
دیدار جمعی از اهالی فرهنگ و ادب فارسی با رهبر انقلاب | خبرگزاری فارس: طبق سنت هرساله همزمان با شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی به دیدار رهبر انقلاب رفتند.
دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب | در شام میلاد کریم اهل‌‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) ، جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای هندوستان، افغانستان و ترکیه با حضرت آیت‌الله ...
دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب | در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب | - میزان | دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب. در شب ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار میکنند.
جمعی از شعرا، اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب دیدار کردند | جمعی از شعرا، اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب دیدار کردند در شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی افطار را میهمان رهبر انقلاب بودند.
فارس - جمعی از شعرا، اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب دیدار ... | جمعی از شعرا، اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب دیدار کردند در شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی افطار را میهمان رهبر انقلاب بودند.