دیگه بابامون کولرو خاموش کرد، میتونیم ترموستات خودمونو...

دیگه بابامون کولرو خاموش کرد، میتونیم ترموستات خودمونو...
توسط: ajaieb در تاریخ 05 خرداد، 1398

توضیحات: دیگه بابامون کولرو خاموش کرد، میتونیم ترموستات خودمونو روشن کنیم خنک بمونیم :)

محققان دانشگاه کالیفرنیا بازوبندی را به عنوان ترموستات شخصی ساختند که شخص را در دمای ثابتی نگه می‌دارد و از سرما و گرمای زیاد محافظت میکند.
این بازوبند ۸ ساعت کار میکند و دمای بدن فرد را تا ۱۰ درجه سانتی گراد به صورت ثابت نگه میدارد.با این بازوبند به جای تغییر دمای کل اتاق یا ساختمان به خاطر یک فرد، دمای بدن فرد تنظیم شده و سایرین با درجه حرارت مطلوب زندگی میکنند.

عجیب ولی واقعی
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
عیب یابی و تعمیر خودرو [آرشيو] - Page 4 - P30World Forums ... | سلام می تونید مشکلات کوچک و بزرگ خودروتون رو با دیگران در میان بزارید. شاید دوستان دیگر (چه حرفه ای و چه صاحب اون نوع خودرو) راه حلی برای اون داشته باشند و یا اینکه بدونند مشکل از کجاست.
علت بالا رفتن آمپر ماشین و راه حل داغ کردن ماشین چیست | برای تشخیص قفل شدن ترموستات دست خود را به رادیاتور نزدیک کنید و اگر حس کردید دما بالا نیست دستتان را روی رادیاتور بگذارید. از علت های قفل شدن ترموستات دیر عوض کردن مایع سیستم خنک کننده و جرم گرفتن داخل سیستم است. علت و رفع بالا رفتن آمپر ماشین.
4 راه حل برای وقتی که گوشی روشن نمی شود | در چنین شرایطی نباید سریع گوشی را متهم کرد، بلکه بهتر است که با کمک شارژر مشابه و یا تعویض کابل، دوباره گوشی را به شارژ زد. سلام گوشی منz1هست خاموش شده دیگه هم روشن نمیشه مطمئنم از شارژر نیست چون گوشیای دیگه رو شارژ می کنه.
با پاسپورت افغانی به کدام کشورها میشود بدون ویزا سفر کرد ؟‬‎ | افغان ها به کدام کشورها بدون ویزای قبلی سفر کرده میتوانند ؟ این.
رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باید باشد؟ | ستاره | آیا می بایست در دوران عقد از یکی از حلال‌ترین لذت‌ها چشم پوشی کرد و این میل و عطش جنسی را محدود کرد؟ آیا همین محدود کردن روابط جنسی باعث ایجاد برخی کج خلقی‌ها، اختلافات در دوران نامزدی و گاه انحرافات نخواهد شد؟
کپسول آتش‌نشانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است. این دستگاه جزء خاموش‌کننده‌های آتش قابل حمل دستی بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی‌اکسید کربن و بیورسال را با فشار بر روی آتش می‌افکند.
شوفاژ-موتورخانه · نقطه کنترل | ترموستات جداری در شوفاژ | ترموستات دستگاهیست که دما را حس میکند و دستور قطع در دمای معینی که روی آن تنظیم شده است میدهد. در شوفاژ ها دو نوع ترموستات بنا براین وجود ترموستات جداری نتنها مفید نیست بلکه باعث اختلال در انتقال گرما شده و عمر پمپ سیرکولاتور را بشدت کاهش میدهد.