جدید ترین خبرهای تکنولوژی #TRUMP

جدید ترین خبرهای تکنولوژی #TRUMP
توسط: fun در تاریخ 02 بهمن، 1395

توضیحات: جدید ترین خبرهای تکنولوژی #TRUMP
دونالد ترامپ که میانه‌ی خوبی نیز با فضای مجازی دارد باید گوشی جدیدی برای ورود به کاخ سفید برگزیند.
ساعاتی پیش ریاست جمهوری باراک اوباما آخرین نفس‌های خود را کشید و دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شد.حال نیویورک‌ تایمز و آسوشیتدپرس پرس خبر از تغییر گوشی هوشمند اندرویدی ترامپ داده‌اند. دستگاه ترامپ که سال گذشته یک گوشی سامسونگ شناسایی شد و به دلیل علاقه‌ زیاد وی به فضای مجازی شامل توییت‌های بی‌شماری نیز بود، اکنون تحویل گرفته شده و به گفته‌ نیویورک‌ تایمز با یک دستگاه رمزگذاری شده و شماره‌ جدید توسط سرویس امنیتی جایگزین شده است که افراد محدودی به این شماره دسترسی دارند.
هنگامی که سال ۲۰۰۹ اوباما به کاخ سفید راه یافت از تحویل گوشی بلک‌ بری خود و تعویض آن با یک دستگاه تأیی دشده عملاً امتناع می‌کرد تا اینکه این مسئله با مصالحه به اتمام رسید و امنیت این دستگاه با ایجاد تغییرات بی‌شمار در قابلیت‌ها و نحوه‌ ارتباط آن تضمین شد. اما وی تابستان امسال در برنامه‌ کمدی «تونایت شو» در نهایت به تعویض گوشی خود صحه گذاشت و خطاب به مجری برنامه جیمی فالن گفت:
گوشی جدید من یک اسمارن‌فون است با این تفاوت که نمی‌توان با کسی تماس گرفت، اپلیکیشن نصب کرد، عکس گرفت و حتی موسیقی پخش کرد.
اکنون منابع آسوشیتدپرس فاش کرده‌اند که او گوشی خود را با یک آیفون که امکان ارسال و دریافت ایمیل از طرف افراد محدود، بررسی اخبار و مرور وب‌سایت‌ها را دارد، تعویض کرده است. گفته می‌شود باراک اوباما دستگاه جداگانه‌ای برای ارسال توییت‌های خود داشت و حتی در انتها نیز دکمه‌ ارسال را خود وی فشار نمیداد. از آنجایی که رئیس‌جمهور، تنها کسی است که کد راه‌ اندازی تسلیحات اتمی را در اختیار دارد؛ این واهمه وجود دارد که از طریق هک دستگاه‌های دیجیتالی بتوان به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد.
باید دید رئیس جمهور جدید چگونه با این مسئله کنار خواهد آمد و از پس چهارچوب سخت‌ گیرانه‌ کاخ سفید برمی‌آید یا خیر.
اما بدون شک موضوع اجتناب‌ ناپذیر این است که اوباما بعد از خروج از کاخ سفید بلافاصله به یک فروشگاه موبایل خواهد رفت و گوشی هوشمند خود را که در این برنامه آن را یک اسباب‌بازی خطاب کرده بود ، عوض می‌کند!!!!
منبع: NBC
➖➖➖➖➖
#گوشی#موبایل#تلفن#سامسونگ#اپل#سونی#ترامپ#دونالدترامپ#آمریکا#کاخ_سفید#رییس_جمهور#اینستا#اینستاگرام#ویتک#گجت#تکنولوژی#دیجیتال#فناوری#هوشمند#ایران
➖➖➖➖➖
خبرهای این پیج را همزمان در کانال تلگرام ما دنبال کنید.لینک کانال تلگرام در بیو همین پیج میباشد.
➖➖➖➖➖

ادامه توضیحات...