رئیس جمهور آمریکا خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعر...

 رئیس جمهور آمریکا خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعر...
توسط: news در تاریخ 02 شهریور، 1398

توضیحات: رئیس جمهور آمریکا خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد

ترامپ: از اول اکتبر (۹ مهر) ۲۵۰ میلیارد دلار کالاهایی چینی که در حال حاضر با تعرفه ۲۵ درصدی وارد آمریکا می‌شوند باید مالیات ۳۰ درصدی دهند
۳۰۰ میلیارد دلار کالاهای باقیمانده چینی که از اول ستپامبر (۱۰ شهریور) قرار بود تعرفه ۱۰ درصدی بدهند، باید تعرفه ۱۵ درصدی پرداخت کنند
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد ... | ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد. رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در چند رشته توئیت به اقدام روز جمعه چین در اعمال تعرفه بر 75 میلیارد دلار کالاهای آمریکایی پاسخ داد.
خشم پمپئو از مقایسه ترامپ با تفکرات نازی توسط روحانی | وزیر امورخارجه آمریکا خشم خود را از این‌که رئیس جمهور ایران در سازمان ملل ترامپ را به داشتن تمایلات نازی متهم کرده است، ابراز کرد.
ترامپ: به اقدام تعرفه‌ای چین پاسخ می‌دهم | رئیس جمهور آمریکا با ابراز خشم خود از تصمیم پکن برای اعمال تعرفه بر ۷۵ میلیارد دلار از کالا‌های آمریکایی، گفت که به این اقدام چین واکنش نشان خواهد داد.
ترامپ: اقتصادمان قوی است و جلوی چین را می‌گیریم! | رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگر سخنان خود ضمن دفاع از عملکردش در مواجهه با چین در خصوص مسائل تجاری گفت شاید سیاست آمریکا در برخورد با چین بر سر مسائل تجاری برای مصرف‌کنندگان این کشور دردناک ...
پکن: جنگ میان چین و آمریکا فاجعه‌بار خواهد بود | با گسترش تنش‌ها میان واشنگتن و پکن، ,وزیر دفاع چین هشدار داد که وقوع هرگونه درگیری و جنگ با آمریکا برای هر دو کشور و جهان فاجعه‌بار خواهد بود.
ترامپ: به اقدام تعرفه‌ای چین پاسخ می‌دهم - مشرق نیوز | رئیس جمهور آمریکا با ابراز خشم خود از تصمیم پکن برای اعمال تعرفه بر ۷۵ میلیارد دلار از کالاهای آمریکایی، گفت که به این اقدام چین واکنش نشان خواهد داد.
دستور ترامپ برای خروج شرکت‌های آمریکایی از چین؛ آغاز دور جدید ... | رئیس جمهور آمریکا جمعه شب اعلام کرد که در پاسخ به اقدامات تلافی جویانه چین، آمریکا از اول اکتبر تعرفه 25 درصدی بر 250 میلیارد دلار از کالاهای چینی را به 30 درصد افزایش خواهد داد.