فرمول فانتاکروم هیدروگرافیک پودرمخمل عمده دستگاه مخمل پاش 02156573155

فرمول فانتاکروم هیدروگرافیک پودرمخمل عمده دستگاه مخمل پاش 02156573155
توسط: fantachrom در تاریخ 08 تیر، 1398

توضیحات: پودر مخمل فلوک

پودر مخمل :

( لطفا جهت دریافت لیست کدهای موجود پودرهای مخمل به انتهای صفحه مراجعه نمایید )

 

تاریخچه استفاده از پودر مخمل یا همان الیاف مخمل به حدود ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح در سرزمین چین باز میگردد .
چینی های زمان باستان بوسیله چسب مخصوصی این الیاف را بر روی سطح پارچه ها می چسباندند و پارچه ها ی ارزان قیمت را به پارچه هایی گران قیمت  را تولید میکردند .
سپس در سده های میانی تاریخ ، صنعتگران آلمانی با همین روش شروع به تولید اولین کاغذ دیواری با طرح مخملی نمودند .
فرانسوی ها سومین ملتی هستند که از این تکنیک برای تولید کاغذ دیواری های بسیار لوکس و سلطنتی استفاده کردند و روز به روز بر کیفیت آن افزودند .

به همین منوال در طول سالیان متمادی اقوام و ملتهای دیگر نیز به این صنعت وارد شدند و هر کدام به سهم خود باعث رشد روز افزون و توسعه موارد کاربرد این صنعت در بازار گردیدند.
در کشور ما ایران نیز حدود ۴۰ سال پیش این الیاف معرفی و مورد استفاده قرار گرفت که البته فقط در زمینه تولید پارچه های مخصوص پرده و رومبلی و همچنین چاپ مخمل روی پارچه های پوشاک استفاده می شد .

 

گروه رنگهای مخملی ایلیاپس از مطالعات فراوان و بررسی زمینه های مختلف بازار هدف در صنایع تولیدی و خدماتی کشور ، شروع به فعالیت در رابطه با تامین مواد اولیه پودر مخمل فلوک نمود و خوشبختانه پس از حدود ۱۰ سال فعالیت مستمر موفق به معرفی تکنیک پاششالیاف مخملی یا همان مخملپاشی روی سطوح مختلف در صنایع مختلفی همچون دکوراسیون داخلی،  صنایع چوب و مبلمان،  صنایع دستی و هنری ، تولید شمع های تزیینی ، تزئینات داخلی خودرو،  لوازم دکوری منزل ، پوشش روی گل و گیاه و گلدان ، و مواردی متعدد دیگر گردیده است که خوشبختانه با اقبال فراوان هموطنان عزیز روبرو شد و به لطف خداوند متعال باعث ایجاد منبع درآمدی هر چند محدود برای افراد علاقه مند به ایجاد کسب و کار جدید در سطح کشور حتی دور ترین نقاط گردید .

اساس روش کار با پودر مخمل فلوک در واقع آماده سازی سطح کار و سپس آغشته کردن آن باچسب مخمل پاش مورد نظر و پاشش الیاف مخمل با دستگاه مخمل پاش روی کار چسب خورده می باشد . 
خاصیت و کیفیت بار پذیری این پودرهای مخمل بسیار مهم و با اهمیت است و در واقع دستگاه مخمل پاش با ایجاد جریان قوی الکتریسیته بصورت میدانی این الیاف پودر مخمل پاش را بصورت کاملا عمودی روی سطح چسب پرتاب می نماید .
سپس پس از طی شدن مرحله خشک شدن کامل چسب ، و زدودن الیاف اضافی روی سطح کار ، شما سطحی کاملا یکدست و یکنواخت مخملین خواهید داشت.

 

ادامه توضیحات...