واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس ۱ به پیروزی...

واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس ۱ به پیروزی...
توسط: news در تاریخ 27 مرداد، 1398

توضیحات: واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس ۱ به پیروزی دیپلماتیک دست یافت

یک نشریه آمریکایی در گزارشی درباره ماجرای توقیف ابر نفتکش حامل نفت ایران توسط نیروهای انگلیسی در جبل‌الطارق نوشت که رفع توقیف این نفتکش یک پیروزی دیپلماتیک برای تهران در برابر آمریکاست./ ایسناادامه توضیحات...

متن مرتبط:
واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس1 به پیروزی ... | خبرگزاری ایسنا: به نوشته واشنگتن اگزمینر، مقامات منطقه‌ای جبل‌الطارق که در حاکمیت انگلیس قرار دارد، علی‌رغم هشدارهای آمریکا طی حکمی نفتکش "گریس1" را رفع توقیف کردند.
نشریه آمریکایی: ایران در جریان توقیف گریس1 به پیروزی ... | یک نشریه آمریکایی در گزارشی درباره ماجرای توقیف ابر نفتکش حامل نفت ایران توسط نیروهای انگلیسی در جبل‌الطارق نوشت که رفع توقیف این نفتکش یک پیروزی دیپلماتیک برای تهران در برابر آمریکاست.
ایران چگونه در ماجرای رفع توقیف نفتکش «گریس ۱» پیروز شد؟ | در این رابطه، بسیاری از ناظران، رفع توقیف این نفتکش را پیروزی بزرگی برای ایران قلمداد کرده و معتقدند ایران توانسته است با مقاومت و دیپلماسی فعال خود، بر این چالش بزرگ پیروز شود.
واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس1 به پیروزی ... | واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس1 به پیروزی دیپلماتیک دست یافت. یک نشریه آمریکایی در گزارشی درباره ماجرای توقیف ابر نفتکش حامل نفت ایران توسط نیروهای انگلیسی در جبل الطارق نوشت که رفع توقیف این نفتکش یک ...
واشنگتن اگزمینر: ایران در جریان توقیف گریس1 به پیروزی ... | به گزارش ایسنا به نوشته واشنگتن اگزمینر، مقامات منطقه‌ای جبل‌الطارق که در حاکمیت انگلیس قرار دارد، علی‌رغم هشدارهای آمریکا طی حکمی نفتکش "گریس1" را رفع توقیف کردند.
ایران در ماجرای رفع توقیف نفتکش «گریس 1» چگونه پیروز شد ... | به گزارش واشنگتن اگزمینر، مقامات منطقه‌ای جبل‌الطارق که در حاکمیت انگلیس قرار دارد، علی‌رغم هشدارهای آمریکا طی حکمی نفتکش «گریس1» را رفع توقیف کردند.
نفتکش ایرانی گریس ۱ آماده ترک بندر جبل طارق | دادگاه عالی جبل‌الطارق ابتدا در روز جمعه 14 تیر حکم توقیف این نفتکش حامل نفت ایران را به‌ مدت 14 روز تمدید کرد و پس از پایان این دوره بار دیگر حکم به تمدید 30 روزه توقیف نفتکش گریس‌‌ــ‌1 داد.