فغانی:اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دی...

 فغانی:اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دی...
توسط: news در تاریخ 16 شهریور، 1398

توضیحات: فغانی:اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد

تا الان خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن کردم اما از این به بعد خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن نمی‌کنم.
بعید است که دیگر در لیگ ایران قضاوت کنم و احتمالاً بازی استقلال و فولاد آخرین قضاوت من در لیگ ایران بود/ تسنیم
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
شوک به فوتبال و داوری ؛مهاجرت فغانی به استرالیا | فغانی: اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد. تا الان خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن کردم اما از این به بعد خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن نمی‌کنم.
از ایران می‌روم و کسی نمی‌تواند منصرفم کند | بله، قطعاً تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد. چرا که ترم زمستان در این کشور از چند هفته دیگر آغاز می‌شود. با مسئولان فدراسیون فوتبال در این خصوص صحبت کرده‌اید؟
فغانی: از ایران می‌روم و کسی نمی‌تواند منصرفم کند/ خانواده ام ... | خدا را شکر که… فغانی: از ایران می‌روم و کسی نمی‌تواند منصرفم کند/ خانواده ام را فدای قضاوت نمی‌کنم
Telegram-канал akharinkhabar - کانال آخرین خبر: Unsorted ... | ⚽ فغانی:اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد ????تا الان خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن کردم اما از این به بعد خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن نمی‌کنم.
مراحل گرفتن پاسپورت دانشجویی مشمولان خدمت و مدارک خروج از ... | پس کشور مقصدتون میشه یکی از این سه تا که قراره اول واردش بشید (مثلا ارمنستان) نه خود گرجستان. اما اگر هواپیمایی دارید خارج میشید مقصد روی بلیتتون رو باید بزنین. اینجا یک نکته مهم هم وجود داره.
Telegram-канал iranni_news - ايران خبر: Unsorted - каталог ... | ???? فغانی:اقامت کشور استرالیا را گرفتم؛ تا سه چهار هفته دیگر راهی استرالیا خواهیم شد ????تا الان خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن کردم اما از این به بعد خانواده‌ام را فدای قضاوت کردن نمی‌کنم.
نیوزیلند چه جور جاییه و زندگی و سفر توش چطوره؟! همه چیز در ... | یک روز وسط هفته و دم ظهر بود. ... آیا نیوزلند یک کشور چهار فصله؟ ... من پذیرش فول فاند دانشگاه کانتبری گرفتم هم دانشگاه وسترن سیدنی استرالیا…. باید تا دو ماه دیگه کارای ...