آمار قابل تأمل کافه بازار از مصرف گوشی GLX توسط ایرانی‌...

آمار قابل تأمل کافه بازار از مصرف گوشی GLX توسط ایرانی‌...
توسط: news در تاریخ 26 تیر، 1398

توضیحات: آمار قابل تأمل کافه بازار از مصرف گوشی GLX توسط ایرانی‌ها

بازار در تازه ترین گزارش خود که در بهار منتشر شده، اطلاعات جالبی از چهل میلیون کاربر اندرویدی تلفن هوشمند ارائه کرده است.

یکی از نکات برجسته این گزارش به آمار استفاده ایرانی‌ها از گوشی‌های GLX مربوط می‌شود.

تنها ۰,۲۵ درصد از چهل میلیون کاربر کافه بازار (یعنی حدود ۱۰۰ هزار نفر) از گوشی‌های GLX که تولید داخل هستند، استفاده می‌کنند.

این در حالی است که سامسونگ با ۶۲,۶۸ درصد (حدود ۲۴ میلیون نفر) و هواوی با ۲۲,۳۶ درصد (حدود ۸ میلیون نفر) محبوب‌ترین برندهای گوشی کاربران بازار بوده‌اند.
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
چرا حمایت از کالای ایرانی ؛ به بهانه نامگذاری سال ۹۷ و اهمیت ... | با عوض کردن گوشی دستتان و با خرید گوشی ایرانی،برای خود و عزیزانتان اشتغال ایجاد کنید. با کدgm62947603 از فروشگاه اینترنتی glx تخفیف بگیرید و گوشی ایرانی بخرید.
آمار و اطلاعاتی ایرانی ویژه استارتاپ ها-بخش 3 - دکتر استارتاپ | آمار و اطلاعاتی ایرانی ویژه استارتاپ ها-بخش ۳ ... مفید هست، این آمار جالبه و قابل تامل ! ولی قبل از اینکه به آمار بپردازیم میخواستم یکسری نکته رو بهش اشاره کنم ...
گرانترین برنامه های کافه بازار - ایران اپلیکیشن | آخرین اخبار گرانترین برنامه های کافه بازار با عکس را از این صفحه دریافت کنید. ... افزودنی گوگل کروم از ایران را ممنوع کرده بود، پس از پی‌گیری آن توسط کاربران . ایرانی ...
کافه بازار صدای توسعه دهندگانش را در آورد | در چند روز اخیر نارضایتی های مختلفی نسبت به تک رویی های کافه بازار در زمینه مدیریت خود و عدم توجه به توسعه دهندگانش مطرح شده است، سیاست های جدید مجموعه کافه بازار فضای برنامه نویسی کشور را تحت تاثیر قرار داده است.
ایرانیان در اینترنت چه می‌کنند؟ | نکته قابل تأمل اینکه در اوایل سال 80 ، Persianblog و Blogsky اولین سرویس‌های مجانی ایرانی وبلاگ برای ارتباطات اجتماعی در ایران بودند و موج اول وبلاگ نویس‌ها بسیاری را تشویق کرد تا اینترنت را به این ...
مجله بازار98: بی‌ام و 330i را بشناسید +جزئیات | شما می‌توانید، ببینید که چگونه ماشین ما با 6750 دلار امکانات سریعا به قیمت 46495 دلار رسیده این قیمت قابل تامل است. جای شکی نیست که bmw330i ظاهرخوبی دارد و بسیار خوب طراحی شده و جا افتاده است.
خبرگزاری توسعه دهندگان بایگانی - Cafe Developers | در چند روز اخیر نارضایتی های مختلفی نسبت به تک رویی های کافه بازار در زمینه مدیریت خود و عدم توجه به توسعه دهندگانش مطرح شده است، سیاست های جدید مجموعه کافه بازار فضای برنامه نویسی کشور را تحت تاثیر قرار داده است.