خودرو

جستجو در ویدیوها

فیلم مسابقۀ غیرقانونی 120 خودرو با سرعت 250 کیلومتر در بزرگر... + ویدیو

فیلم دیدنی مسابقۀ غیرقانونی 120 خودرو با سرعت 250 کیلومتر در بزرگر... حتما مشاهده کنید و نظر دهید مسابقۀ غیرقانونی 120 خودرو با سرعت 250 کیلومتر در بزرگراه‌های آلمان متن مرتبط:

فیلم صنعت خودرو سازی ایران زیر چرخهای تانک + ویدیو

فیلم دیدنی صنعت خودرو سازی ایران زیر چرخهای تانک حتما مشاهده کنید و نظر دهید صنعت خودرو سازی ایران زیر چرخهای تانک Join متن مرتبط:

فیلم قابلیت عجیب و جالب شیشه های خودرو تویوتا! + ویدیو

فیلم دیدنی قابلیت عجیب و جالب شیشه های خودرو تویوتا! حتما مشاهده کنید و نظر دهید قابلیت عجیب و جالب شیشه های خودرو تویوتا! Join متن مرتبط:

فیلم توصیه‌های یک سارق خودرو سابقه‌دار برای اینکه خودرویتان... + ویدیو

فیلم دیدنی توصیه‌های یک سارق خودرو سابقه‌دار برای اینکه خودرویتان... حتما مشاهده کنید و نظر دهید توصیه‌های یک سارق خودرو سابقه‌دار برای اینکه خودرویتان به سرقت نرود. کیومرث امیری سارق قدیمی خودروست که 6 ساله دیگه دست به سرقت نزده و حالا آموزش رانندگی میده Join متن مرتبط:

فیلم تست چپ نشدن خودرو ???? + ویدیو

فیلم دیدنی تست چپ نشدن خودرو ???? حتما مشاهده کنید و نظر دهید تست چپ نشدن خودرو ???? با تولید داخل مقایسه کنیم میفهمیم چقدر خودرو داخلی کیفیت داره Join متن مرتبط:

فیلم بشین پاشو دادن پلیس راهور به سرنشینان یک خودرو در جاده... + ویدیو

فیلم دیدنی بشین پاشو دادن پلیس راهور به سرنشینان یک خودرو در جاده... حتما مشاهده کنید و نظر دهید بشین پاشو دادن پلیس راهور به سرنشینان یک خودرو در جاده چالوس #ایسنا متن مرتبط:

فیلم این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است. + ویدیو

فیلم دیدنی این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است. حتما مشاهده کنید و نظر دهید این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است. متن مرتبط: فیلم: این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است / ویدیو کلیپ ... | برای مشاهده ویدیوی فوق در سایت آپارات، از لینک مقابل استفاده نمایید: این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است این ویدیو در وبسایت aparat منتشر شده است و ‌«مجله ایرانی» در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد. این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است | پایگاه خبری نیک رو این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است. www.nikru این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است این خودرو الکتریک کا فیلم: این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است / ویدیو کلیپ ... | این خودرو الکتریک کاملا قابل بازیافت است. www.nikru - عصر خودرو - خودروی الکتریکی با قابلیت بازیافت طراحی شد | این بدنه کاملا قابل بازیافت است. علاوه برآن ش...

فیلم ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان + ویدیو

فیلم دیدنی ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان حتما مشاهده کنید و نظر دهید ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان متن مرتبط: ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان|خبر فوری | ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان عامل ایجاد صدا در محدوده خیابان پاستور مشخص شد کاهش ۳۰ درصدی مرگ و میر معتادان در کرمانشاه /کاهش ۱۴ درصدی خودکشی ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان | کلاکت قاچاقچیان برای فرار از دست پلیس، میخ سه پر در آزاد راه قزوین-تهران ریختند...! ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان خبری|حوادث , ک ایرانیوز - فیلم/ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین ... | ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین ... فیلم فیلم/حوادث فیلم/حوادث فیلم/ماجرای پنچر شدن دهها خودرو در آزادراه قزوین - زنجان. 6 کشته...

چاپ روی قطعات خودرو با قوام 09195498568ایلیاکالر

نیوکالر 02156574663 سازنده دستگاه های هیدروگرافیک و چاپ آبی 09195498568 فروش پترن و برچسب های هیدوگرافیک 09384086735 فروش محلول فعال کننده فیلم هیدروگرافیک 09195642293 چاپ آبی یا هیدروگرافیک روی تمام اجسام در طرح های متنوع آموزش صفرتاصد کار بصورت تخصصی و رایگان ارسال سفارش به تمام مناطق کشور جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر در ارتباط باشید : 02156574663 نیوکالر 09195498568 09384086735 09195642293 09362709033 www.iliyacolor.com telegram.me/iliyacaler

فیلم عامل اصلی قاچاق خودرو به کشور شناسایی شد او با نفوذ زیا... + ویدیو

فیلم دیدنی عامل اصلی قاچاق خودرو به کشور شناسایی شد او با نفوذ زیا... حتما مشاهده کنید و نظر دهید عامل اصلی قاچاق خودرو به کشور شناسایی شد او با نفوذ زیاد در تمام اداره های کشور به راحتی خودرو وارد کشور میکرده فیلم گویای همه چی است لطفا ببینید متن مرتبط: خوشمزه‌هایی که در لیست قاچاق قرار گرفتند/ واردات ۶ خوراکی ... | مسدود شدن حساب بانکی 9 فرد و سازمان ایرانی در امارات به بهانه ارتباط با سپاه ... انتقال روحانی از فرودگاه زوریخ با بالگرد نظامی ارتش سوئیس + ... آب خرمشهر شیرین شد; ستاد مبارزه با قاچاق کالا بدون رییس ، بدون معاون | بلاتکلیفی در تعیین رییس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ناکارآمدی ... خبر داریم که دشمن در دستگاه های مختلف نفوذ دارد/ به مسئولین گفتیم ... عامل گرانی سکه شناسایی شد! سیستم تشخیص چهره چین به مدارس رسید؛ نظارت بر احساسات دانش ... | همچنین مشخص شده بود که برخی...

فیلم ویدیو: سوپرمارکتی که برای خرید کردن با خودرو داخلش می ر... + ویدیو

فیلم دیدنی ویدیو: سوپرمارکتی که برای خرید کردن با خودرو داخلش می ر... حتما مشاهده کنید و نظر دهید ویدیو: سوپرمارکتی که برای خرید کردن با خودرو داخلش می رید و نیازی به پیاده شدن از ماشین نیست! این سوپرمارکت در سال 2019 در #دبی افتتاح خواهد شد متن مرتبط: تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور - جديدترين ... | آنان با دیدن پیکر دختری که سر و ... «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در ... هر مسجدی دستشویی می خواهد برای متوجه عرض ... خرید از سوپرمارکت آنلاین روکولند در تهران [رپورتاژ آگهی ... | همان‌طور که می‌دانید پر ... محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می‌باشند که به ما کمک می ... زمانی که قصد خرید ندارید اما برای خرید بعدی کالایی جزو ... این ۸ گوشی را هرگز از بازار نخرید! (به روز رسانی: ۹۳/۴/۱۴) | به طور معمول در آی...

فیلم ️اگه میخواین بدونید چقد توی صنعت خودرو سازی از دنیا عقب... + ویدیو

فیلم دیدنی ️اگه میخواین بدونید چقد توی صنعت خودرو سازی از دنیا عقب... حتما مشاهده کنید و نظر دهید ️اگه میخواین بدونید چقد توی صنعت خودرو سازی از دنیا عقبیم بهتون پیشنهاد میکنم این کلیپ رو ببینید و با صنایع خودروسازی خودمون مقایسه کنید. متن مرتبط: اخبار صنعت خودروسازی ایران - ghatreh | مقایسه صنعت خودروسازی ایران و جهان اگه میخواین بدونید چقد توی صنعت خودرو سازی از دنیا عقبیم بهتون پیشنهادمیکنم این کلیپ روببینید - اگه میخواین بدونید چقد توی صنعت خودرو سازی از دنیا عقبیم ... محاسن و معایب دنا | اول خودرو | _قابلیت دسترسی به صندوق عقب از ... من هیچ خودرو سازی رو در زمان کارم بجز ... شما هم از علاقه مندان خودرو هستید و مطلب یا تصویر جالبی در زمینه صنعت خودرو برای انتشار ... ۴ دلیل برای خریدن ام‌وی‌ام ۳۱۵ هاچ‌بک جدید! - چرخان | عده‌ای از کم بودن دید عقب خودرو به عنوان یک ضعف یاد می ... جالبه...

خودرو

- ویدیوی مرتبط

فیلم مسابقۀ غیرقانونی 120 خودرو با سرعت 250 کیلومتر در بزرگر... + ویدیو


جستجو در عکسها

شورای رقابت دوباره قیمت‌گذار خودرو شد

شورای رقابت دوباره قیمت‌گذار خودرو شد با توجه به اینکه وعده خودروسازان و وزیر صنعت برای ساماندهی بازار و کنترل قیمت‌ها عملی نشد، مجلس در مصوبه جدیدی، قیمت‌گذاری خودروها را دوباره به شورای رقابت سپرد و به این ترتیب خودروسازان دیگر نباید تعیین‌کننده قیمت باشند متن مرتبط:

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ها برای همیشه از باز...

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ها برای همیشه از بازار مجازی خودرو حذف شود/ مجاز بودن درج قیمت در سایت‌ها باعث شده که افرادی به صورت هماهنگ عمل کنند و قیمت‌ها را ثابت نگه دارند یا بالا ببرند/ این اتفاق تأثیر منفی بر بازار دارد متن مرتبط:

تولد نوزادی دیگر در اسنپ

تولد نوزادی دیگر در اسنپ سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ از تولد نوزادی دیگر خبر داد. به این ترتیب شاهد تولد دومین نوزاد در اسنپ هستیم. به گزارش روابط عمومی اسنپ، همراه مسافر یا همان پدر نوزاد، به مقصد بیمارستان شهدای گمنام درخوست خودرو داده اما قبل از این‌که به بیمارستان برسند، صدای درد و ناله خانم باردار بلند شده است. این نوزاد با همکاری تیم پزشکی در حیاط بیمارستان به دنیا آمده و به این ترتیب سامانه اسنپ برای دومین بار میزبان تولد پسری به نام پارسا شده است. متن مرتبط:

قیمت خودرو در بازار کاهشی شد؟

قیمت خودرو در بازار کاهشی شد؟ رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو : در چند هفته گذشته التهاب قیمتی بازار خودرو ناشی از فعالیت دلالان درفضای مجازی و سایت‌های خرید و فروش اینترنتی بود که اقدام صورت گرفته در ساماندهی این سایت‌ها در هفته گذشته تاثیرش را گذاشته و امروز شاهد نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودرو هستیم به یکباره 100 تا 200 نفر با هم به طور هماهنگ قیمت‌های غیرواقعی و بالا در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی خودرو درج می‌کردند و اصطلاحاً اقدام به قیمت‌سازی می‌کردند باید سایت‌های خرید و فروش اینترنتی خودرو به گونه‌ای مدیریت شوند که اگر فردی می‌خواهد قیمتی برای خودرو در این سایت درج کند حتماً اصالت آگهی‌دهنده و همچنین کارشناسی بودن قیمت با توجه به قیمت روز خودرو در بازار واقعی، بررسی شود/ اقتصادنیوز متن مرتبط:

حذف قیمت مسکن و خودرو از سایت‌های درج آگهی

حذف قیمت مسکن و خودرو از سایت‌های درج آگهی رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا: حذف قیمت‌های بازار خودرو و مسکن توسط پلیس فتا به مدیران سایت‌های واسط ابلاغ شد/ تسنیم متن مرتبط:

خطوط هایپرلوپ میان دبی و شهرهای مختلف امارات و کشورهای...

خطوط هایپرلوپ میان دبی و شهرهای مختلف امارات و کشورهای حاشیه خلیج فارس که تا سال 2020 راه اندازی خواهد شد چه تاثیری بر زمان طی مسافت‌ها خواهد گذاشت ؟ دبی تا ریاض (پایتخت عربستان سعودی) فاصله: 1120 کیلومتر - زمان فعلی با خودرو: 10 ساعت هایپرلوپ: 48 دقیقه دبی تا دوحه قطر : فاصله: 716 کیلومتر - زمان فعلی با خودرو: 7 ساعت هایپرلوپ: 23 دقیقه دبی تا مسقط (پایتخت عمان): فاصله: 419 کیلومتر - زمان فعلی با خودرو : 4 ساعت و نیم هایپرلوپ: 27 دقیقه متن مرتبط:

ثروت رئیس جمهور روسیه چقدر است؟

ثروت رئیس جمهور روسیه چقدر است؟ دستمزد ولادیمیر پوتین در سال 2018 در مقایسه با سال قبل نصف شد و به 8.6 میلیون روبل رسید رئیس جمهور روسیه برای سال 2018 حدود 2 میلیارد تومان معادل 119048 یورو دستمزد گرفت دستمزد پوتین در سال 2017 حدود 18.7 میلیون روبل معادل 257307 یورو بود پوتین دو آپارتمان 77 و 153 متری به نام خود در مسکو دارد پوتین همچنین 3 خودرو و یک تریلر دارد البته افرادی مانند «بیل برادر» مدیر هرمیتاژ کپیتال منیجمنت که 2005 از روسیه رانده شد، معتقد است پوتین یکی از ثروتمندترین افراد روی کره زمین است که بیش از 200 میلیارد دلار ثروت دارد که در طول 17 سال قدرت به دست آورده است/ اعتماد متن مرتبط:

تولید ابرخودروی برقی با قدرت ۸۰۰ اسب بخار و برد ۸۵۰ کیل...

تولید ابرخودروی برقی با قدرت ۸۰۰ اسب بخار و برد ۸۵۰ کیلومتر این خودرو دو در بوده و برای افزایش سرعت و قدرت آن دو موتور برقی کوچک برای چرخ‌ها نیز در نظر گرفته شده است قدرت این دو موتور و موتور برقی اصلی ناتالی در مجموع ۸۰۰ اسب بخار است. حداکثر سرعت خودروی یادشده ۳۰۶ کیلومتر در ساعت است خودروی مذکور با توجه به باتری‌های قدرتمندی که دارد با یک بار شارژ می‌تواند ۸۵۰ کیلومتر را طی کند ./ مهر متن مرتبط:

قوی‌ترین لامبورگینی دنیا

قوی‌ترین لامبورگینی دنیا این خودرو با تجهیز به یک پیشرانه 12 سیلندر 6.5 لیتری تنفس طبیعی توانایی تولید 759 اسب‌بخار نیرو را دارد و گشتاور آن نیز به 720 نیوتن‌متر خواهد رسید. اونتادور SVJ رودستر توانایی دست‌یابی به شتاب 0 تا 100 را تنها در 2.9 ثانیه دارد متن مرتبط:

بوگاتی از گران‌ترین خودروی جهان رونمایی کرد

بوگاتی از گران‌ترین خودروی جهان رونمایی کرد شرکت خودروسازی فرانسوی بوگاتی در جریان افتتاح نمایشگاه ماشین خود در ژنو سوئیس از تازه‌ترین محصول خود به‌نام «خودروی مشکی» رونمایی کرد. این مدل استثنائی که به مناسبت صد و دهمین سال تاسیس این شرکت معرفی شده ۱۱ میلیون یورو قیمت‌گذاری شده است. موتور خودروی تازه ۸ سیلندری است و ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت دارد. امری که سبب می‌شود تا مصرف سوختی برابر ۳۵.۲ لیتر در شهر داشته باشد و بتواند تا ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد. مطابق اعلام شرکت بوگاتی، تمام قطعات این خودرو با دست ساخته شده است و روکش کربن براق بر بدنه آن خورده است./ یورونیوز متن مرتبط:

جزییات شهادت دو مامور نیروی انتظامی در بندر امام خمینی...

جزییات شهادت دو مامور نیروی انتظامی در بندر امام خمینی فرماندار شهرستان ماهشهر: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز (شنبه، ۶ بهمن ماه) در خیابان اصلی سربندر (خیابان صدوقی) یک خودرو ناشناس، به خودروی نیروی انتظامی شهرستان که در حال گشت زنی بود، حمله می‌کند و سرنشینان این خودرو را به رگبار می‌بندد. متأسفانه در این حمله دو سرنشین خودروی نیروی انتظامی که یک نفر از آنها سرباز و دیگری نیروی کادر بود، به شهادت رسیدند. مراتب و شناسایی عاملان این حمله در دست بررسی است و در صورت نیاز جزئیات بیشتری از این حمله منتشر خواهد شد. موضوع اینکه حمله توسط عوامل و گروهک‌های تروریستی اتفاق افتاده است یا خیر توسط عوامل اطلاعاتی در دست بررسی است و هنوز جزئیات و اطلاعات دقیقی از این موضوع در اختیار من نیست./ایسنا #حوادث متن مرتبط:

روزانه یک لیتر بنزین برای هر نفر؛ بدون در نظر گرفتن این...

روزانه یک لیتر بنزین برای هر نفر؛ بدون در نظر گرفتن این که ماشین دارد یا خیر در این طرح پیش‌بینی شده است که به ازای هر کد ملی در روز یک لیتر به حساب سرپرست خانوار واریز شود که بر این اساس یک خانواده‌ چهار نفره در ماه ۱۲۰ لیتر بنزین سهمیه دارند. حسینعلی حاجی دلیگانی طراح طرح سهمیه بندی بنزین با تشریح جزئیات این طرح گفت‌ که در صورت تصویب نهایی این طرح یک لیتر بنزین به هر ایرانی در روز تعلق می‌گیرد. وی تصریح کرد: پیش‌بینی ما بر این بود که اگر بنا است سهمیه بندی صورت بگیرد ارزش اصلی به انسان ها داده شود نه به خودرو و سرمایه. دولت ممکن است بگوید که کارت سوخت احیا شده است و به ازای هر کارت سوخت سهمیه بنزین داده شود، اما ما می گوییم این سهمیه را به خودرو ندهید،‌ بلکه سهمیه بر اساس کد ملی به سرپرست خانوار اختصاص یابد. فارغ از این که آن خانواده‌ خودرو دارد یا خیر. #اقتصادی متن مرتبط: