ساله

جستجو در ویدیوها

فیلم چند ساله فقط صوتش رو برای ما پخش کردن ؛) + ویدیو

فیلم دیدنی چند ساله فقط صوتش رو برای ما پخش کردن ؛) حتما مشاهده کنید و نظر دهید چند ساله فقط صوتش رو برای ما پخش کردن ؛) تصویریش عالمی داره عجیب ولی واقعی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https:// متن مرتبط:

فیلم ▪️مرد ۳۰ ساله هندی به نام پاکیراپا هوناگوندی در روستای... + ویدیو

فیلم دیدنی ▪️مرد ۳۰ ساله هندی به نام پاکیراپا هوناگوندی در روستای... حتما مشاهده کنید و نظر دهید ▪️مرد ۳۰ ساله هندی به نام پاکیراپا هوناگوندی در روستای کارناتاکا به دلیل یک اختلال بسیار نادر به جای غذا ترجیح می دهد آجر و سنگ بخورد. #عجایب جهان join us متن مرتبط:

فیلم هنرنمایی دختر شش ساله + ویدیو

فیلم دیدنی هنرنمایی دختر شش ساله حتما مشاهده کنید و نظر دهید متن مرتبط:

فیلم امداد و نجات پیرمرد ۷۰ ساله از ارتفاع ۸۰۰۰ پایی توسط او... + ویدیو

فیلم دیدنی امداد و نجات پیرمرد ۷۰ ساله از ارتفاع ۸۰۰۰ پایی توسط او... حتما مشاهده کنید و نظر دهید امداد و نجات پیرمرد ۷۰ ساله از ارتفاع ۸۰۰۰ پایی توسط اورژانس هوایی شیراز/ کن نیوز متن مرتبط:

فیلم رونمایی مصر از مقبره ۴۳۰۰ ساله متعلق به فراعنه + ویدیو

فیلم دیدنی رونمایی مصر از مقبره ۴۳۰۰ ساله متعلق به فراعنه حتما مشاهده کنید و نظر دهید رونمایی مصر از مقبره ۴۳۰۰ ساله متعلق به فراعنه عجیب ولی واقعی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https:// متن مرتبط:

فیلم سنگدلی پدر چینی در گرو گذاشتن دختر دو ساله اش در رستورا... + ویدیو

فیلم دیدنی سنگدلی پدر چینی در گرو گذاشتن دختر دو ساله اش در رستورا... حتما مشاهده کنید و نظر دهید سنگدلی پدر چینی در گرو گذاشتن دختر دو ساله اش در رستوران ! مردی به همراه دخترش وارد رستورانی می شود و به دلیل نداشتن هزینه غذا به مسئول رستوران می گوید دخترم را اینجا می گذارم تا فردا پول را برایت بیاورم! پدر به گریه های دختر نیز اهمیت نمی دهد و محل را ترک می کند صاحب رستوران نیز پس از اینکه نمی تواند پدر را پیدا کند پلیس را مطلع می کند و پس از چند روز پلیس بچه را به پدرش تحویل می دهد متن مرتبط:

فیلم تماس کودک ۶ ساله با اورژانس برای نجات جان مادرش ! + ویدیو

فیلم دیدنی تماس کودک ۶ ساله با اورژانس برای نجات جان مادرش ! حتما مشاهده کنید و نظر دهید تماس کودک ۶ ساله با اورژانس برای نجات جان مادرش ! عجیب ولی واقعی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https:// متن مرتبط:

فیلم درخواست پسر ۷ ساله شیرازی از محمد صلاح بازیکن مسلمان ب... + ویدیو

فیلم دیدنی درخواست پسر ۷ ساله شیرازی از محمد صلاح بازیکن مسلمان ب... حتما مشاهده کنید و نظر دهید درخواست پسر ۷ ساله شیرازی از محمد صلاح بازیکن مسلمان باشگاه لیورپول #ورزشی متن مرتبط:

فیلم زمان تحویل باران 3 ساله که ربوده شده بود به پدر و مادرش... + ویدیو

فیلم دیدنی زمان تحویل باران 3 ساله که ربوده شده بود به پدر و مادرش... حتما مشاهده کنید و نظر دهید زمان تحویل باران 3 ساله که ربوده شده بود به پدر و مادرش متن مرتبط:

فیلم واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که م... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که م... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که مامانش بهش میده در شبکه های اجتماعی بیشتر از 20 ملیون بار دیده شده واقعا تماشاییه️ متن مرتبط:

فیلم گزارشی از آزار و اذیت دختر پانزده ساله تهرانی توسط یک ج... + ویدیو

فیلم دیدنی گزارشی از آزار و اذیت دختر پانزده ساله تهرانی توسط یک ج... حتما مشاهده کنید و نظر دهید گزارشی از آزار و اذیت دختر پانزده ساله تهرانی توسط یک جوان در سیرجان متن مرتبط:

فیلم فروش بچه سه ساله يک ميليون + ویدیو

فیلم دیدنی فروش بچه سه ساله يک ميليون حتما مشاهده کنید و نظر دهید فروش بچه سه ساله يک ميليون - وضعیت مردم دروازه غار در جنوب تهران Join متن مرتبط:

ساله

- ویدیوی مرتبط

فیلم چند ساله فقط صوتش رو برای ما پخش کردن ؛) + ویدیو


جستجو در عکسها

نورپردازی جشن ١٣٠ ساله شدن برج ایفل

نورپردازی جشن ١٣٠ ساله شدن برج ایفل متن مرتبط:

"گنجينه جوبجی" در سال 1386 به شكل اتفاقی و هنگام خاكب...

"گنجينه جوبجی" در سال 1386 به شكل اتفاقی و هنگام خاكبرداری شركت آب و فاضلاب خوزستان در يك محوطه 2500 ساله در روستای جوبجی رامهرمز پيدا شد. قدمت اين گنجینه به دوره ایلامی ميرسد. عجیب ولی واقعی متن مرتبط:

ازدواج پسر 7 ساله مصری با دختر عموی 4 ساله‌ش‌ !

ازدواج پسر 7 ساله مصری با دختر عموی 4 ساله‌ش‌ ! پدر دختر گفته برادرزاده‌ش تو مدرسه شاگرد اول شده بود و به عنوان جایزه دخترشو بهش داده !!! عجیب ولی واقعی متن مرتبط:

سایت آلمانی: جهانبخش،‌ باارزش‌ترین بازیکن برایتون

سایت آلمانی: جهانبخش،‌ باارزش‌ترین بازیکن برایتون ارزشمند‌ترین بازیکن تیم برایتون، علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی است که در فصل جاری برای انگلیسی‌ها بازی کرد. این رسانه ارزش فوروارد ۲۵ ساله را حدود ۱۸ میلیون یورو تخمین زده است متن مرتبط:

تصويرى از دختر 13 ساله كلمبيايى که در اثر گیر کردن در گ...

تصويرى از دختر 13 ساله كلمبيايى که در اثر گیر کردن در گل و لای آتشفشانی نجاتش ممکن نبود، او میدانست كه میمیرد و پس از 60 ساعت درگذشت. اين تصوير یکی از تکان دهنده ترین عکسهای تاریخى است. عجیب ولی واقعی متن مرتبط:

▪️این زن 61 ساله با پسر 10 ساله ازدواج کرده به گفته خود...

▪️این زن 61 ساله با پسر 10 ساله ازدواج کرده به گفته خودشون اجداد مرده بهشون دستور دادن که با هم ازدواج کنن ▫️تازه این خانم پنج تا بچه بزرگتر از شوهرش داره #عجایب جهان join us متن مرتبط:

ازدواج ولیعهد مالزی با یک دختر سوئدی

ازدواج ولیعهد مالزی با یک دختر سوئدی محمد فایز پترا، ولیعهد ۴۵ ساله مالزی، با لوئیس جوهانسون سوئدی، ازدواج کرد. سلطان محمد پنجم، برادر ولیعهد هم چند ماه قبل با ملکه زیبایی مسکو ازدواج کرده بود ! مدیونید اگه فکر کنید علت این ازدواج ها عشق و علاقه نبوده و معیار زن پول بوده و معیار مرد داف بودن :))) عجیب ولی واقعی متن مرتبط:

تهدید به بمب‌گذاری در یک بانک‌ توسط یک خانم 50ساله

تهدید به بمب‌گذاری در یک بانک‌ توسط یک خانم 50ساله رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ : ساعت 10:40 امروز به پلیس 110 اعلام شد خانمی میانسال با حضور در بانکی در چهارراه فرمانیه در حال تهدید به بمب‌گذاری است طی بررسی‌های اولیه مشخص شد خانمی با یک ساک دستی وارد بانک شده، به سراغ رئیس بانک رفته و حین حضور نزد وی، بسته‌ای پیچیده شده با نوار چسب، چراغ چشمک‌زن، سیم، باطری و ریموت را از داخل ساک خارج و تهدید کرده که در صورت عدم انجام خواسته وی، اقدام به انفجار بسته می‌کند. این زن از رئیس بانک تقاضای 22 هزار دلار کرده بود و همراه خودش نارنجک و کلت نیز به همراه داشت مأموران در فرصت مناسب موفق به دستگیری وی شدند و بسته مذکور را از دست این زن خارج کردند. با دستگیری این خانم 54 ساله و بررسی‌های تکمیلی مشخص شد، بسته مذکور حاوی مقداری سنگ بوده و به هیچ وجه چاشنی و مواد منفجره به همراه نداشته، همچنین مشخص ش...

این بچه ی 5 ساله سرطان داره و شدیدا منتظر پیوند مغز است...

این بچه ی 5 ساله سرطان داره و شدیدا منتظر پیوند مغز استخوان بود. نیم ساعت بعد از اینکه مادرش پستی برای دریافت کمک توی اینستاگرام منتشر کرد، مردم برای کمک جلوی بیمارستان تجمع کردن و 4855 نفر چندین ساعت زیر بارون ایستادن تا ازمایش بدن بلکه یکیشون مغز استخوانش با پسر بیمار مطابقت کنه️ عجیب ولی واقعی متن مرتبط:

‍با معاینه ی ساده میشه تومور بیضه که متاسفانه شایع ترین...

‍با معاینه ی ساده میشه تومور بیضه که متاسفانه شایع ترین علت مرگ ناشی از سرطان در مردان ۳۵-۲۵ ساله است رو تشخیص داد! بهترين زمان معاينه بیضه بعد از يک حمام گرم يا زير دوش رفتن است. زيرا در آن هنگام کيسهٔ بيضه شل میشود. ‏طبق تصویر هر بيضه را به آرامى بين انگشت‌هاى شست و سبابهٔ هر دو دست بغلتانيد. ‍اگر توده‌اى سفت را در يک بيضهٔ خود يافتيد، سریعا به پزشک مراجعه کنید. مجله پزشکی دکتر آز متن مرتبط:

انفجار اتاق عمل بیمارستانی در سمنان/ بیمار کشته شد!

انفجار اتاق عمل بیمارستانی در سمنان/ بیمار کشته شد! این حادثه ساعتی پیش در حین انتقال یک بیمار ۵۰ ساله از اتاق عمل به بخش ICU رخ داد. درحین انتقال، مانومتر کپسول اکسیژنی که به بیمار متصل بود دچار حادثه و این انفجار سبب فوت بیمار شد./صداوسیما #حوادث متن مرتبط:

رها، قربانی طرح گمشده در مجلس!

رها، قربانی طرح گمشده در مجلس! رها کودک ۱۱ ساله‌ی ایلامی که به عقد مرد ۵۰ ساله درآمده! #اجتماعی متن مرتبط: