واکنش

جستجو در ویدیوها

فیلم واکنش جاسبي به ادعاي غصبي بودن زمين‌هاي دانشگاه آزاد وا... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش جاسبي به ادعاي غصبي بودن زمين‌هاي دانشگاه آزاد وا... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش جاسبي به ادعاي غصبي بودن زمين‌هاي دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات متن مرتبط:

فیلم واکنش جالب امروز "سرلشکر سلیمانی" به خبرنگار صداوسیما ک... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش جالب امروز "سرلشکر سلیمانی" به خبرنگار صداوسیما ک... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش جالب امروز "سرلشکر سلیمانی" به خبرنگار صداوسیما که قصد مصاحبه با وی داشت متن مرتبط:

فیلم نخستین واکنش رهبرانقلاب به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپ... + ویدیو

فیلم دیدنی نخستین واکنش رهبرانقلاب به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپ... حتما مشاهده کنید و نظر دهید نخستین واکنش رهبرانقلاب به اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپاه: گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید متن مرتبط:

فیلم واکنش مردم آفریقا در برابر سیل + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش مردم آفریقا در برابر سیل حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش مردم آفریقا در برابر سیل بابا اینا دیگه کین ؟!!! Join متن مرتبط:

فیلم واکنش "محمدرضا گلزار" به حواشی جنجالی مسابقه برنده باش + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش "محمدرضا گلزار" به حواشی جنجالی مسابقه برنده باش حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش "محمدرضا گلزار" به حواشی جنجالی مسابقه برنده باش متن مرتبط:

فیلم فاطمی مجری برنامه اختیاریه در واکنش به حواشی فیلم منتشر... + ویدیو

فیلم دیدنی فاطمی مجری برنامه اختیاریه در واکنش به حواشی فیلم منتشر... حتما مشاهده کنید و نظر دهید فاطمی مجری برنامه اختیاریه در واکنش به حواشی فیلم منتشر شده از استاد مشایخی: امروز فشارهای زیادی از برخی منابع به استاد وارد شد که متاسفانه قابل بیان نیست متن مرتبط:

فیلم واکنش #لیلا_حاتمی وقتی اولین بار میشنود فیلم تختی به پد... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش #لیلا_حاتمی وقتی اولین بار میشنود فیلم تختی به پد... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش #لیلا_حاتمی وقتی اولین بار میشنود فیلم تختی به پدرش تقدیم شده متن مرتبط:

فیلم واکنش مهناز افشار به اتهام شوخی جنسی در جشنواره فجر #ف... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش مهناز افشار به اتهام شوخی جنسی در جشنواره فجر #ف... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش مهناز افشار به اتهام شوخی جنسی در جشنواره فجر #فرهنگی متن مرتبط:

فیلم واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که م... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که م... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش این دختر بچه 3 ساله در مقابل هدیه ی بی ارزشی که مامانش بهش میده در شبکه های اجتماعی بیشتر از 20 ملیون بار دیده شده واقعا تماشاییه️ متن مرتبط:

فیلم واکنش رشیدپور به فروش جلیقه نجات هواپیما:وقتی بسته اسکن... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش رشیدپور به فروش جلیقه نجات هواپیما:وقتی بسته اسکن... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش رشیدپور به فروش جلیقه نجات هواپیما:وقتی بسته اسکناس زیر صندلی شماست! آگهی فروش جلیقه نجات هواپیما به قیمت یک میلیون و نهصد هزارتومان در یک سایت خرید و فروش مشهور! #اجتماعی #اقتصادی متن مرتبط:

فیلم واکنش زننده کارشناس آشپزی به شرکت کننده در مسابقه دستپخ... + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش زننده کارشناس آشپزی به شرکت کننده در مسابقه دستپخ... حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش زننده کارشناس آشپزی به شرکت کننده در مسابقه دستپخت متن مرتبط:

فیلم واکنش عادل فردوسی‌پور به تحریم‌های ظالمانه آمریکا + ویدیو

فیلم دیدنی واکنش عادل فردوسی‌پور به تحریم‌های ظالمانه آمریکا حتما مشاهده کنید و نظر دهید واکنش عادل فردوسی‌پور به تحریم‌های ظالمانه آمریکا متن مرتبط:

واکنش

- ویدیوی مرتبط

فیلم واکنش جاسبي به ادعاي غصبي بودن زمين‌هاي دانشگاه آزاد وا... + ویدیو


جستجو در عکسها

️تصاویر منتشر شده از "ترزا می" نشان می‌دهد او در لحظه ا...

️تصاویر منتشر شده از "ترزا می" نشان می‌دهد او در لحظه اعلام استعفا از سمت نخست وزیری انگلیس در حال اشک ریختن است تحلیگران معتقدند استعفای می سرآغاز بحران‌های دامنه دار در این کشور خواهد شد جرمی کوربین، رهبر حزب مخالف "می" بلافاصله پس از اعلام استعفای نخست وزیر گفته: در انگلیس ۱۴ میلیون نفر زیر خط فقر هستند با این شرایط "می" باید استعفا میداد متن مرتبط: استعفای ترزا می: شکستی تلخ برای سیاستمداری سمج | سرانجام ترزا می نخست‌وزیر بریتانیا در روند پرمصیبت "برکسیت" گرفتار ماند و به ناچار از ریاست دولت صرف نظر کرد. برگزاری این انتخابات نیز در دلزده کردن افکار عمومی از اوضاع سیاسی بی‌تأثیر نبوده است: در حالی که بریتانیا برای خروج از اتحادیۀ اروپا دست و پا می‌زند... جانشین‌های احتمالی «ترزا می» چه افرادی هستند | «ترزا می» پس از سه سال سکانداری دولت و با توجه به اینکه نتوانست به وعده خود برای تح...

رکورد عجیب زن جوان دو رگه کره‌ای - آمریکایی به نام «مار...

رکورد عجیب زن جوان دو رگه کره‌ای - آمریکایی به نام «ماریا یوآن» برای همه زنان دنیا جالب است ، او در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است !!! عجیب ولی واقعی متن مرتبط: زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر | رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای - آمریکایی برای همه زنان دنیا جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است. زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر | رکورد عجیب و غریب زن جوان دو رگه کره ای - آمریکایی برای همه زنان دنیا جالب است ، خانمی که در عرض 9 سال 53 بار ازدواج کرده است. RashT20.Ir زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر | ازدواج های عجیب از ایالات مختلف نام زن دورگه ی جوان را سر زبان ها انداخت ، این زن ۵۴ شوهر دارد و برای واکنش به اجبار والدینش دست به چنین اقدام عجیبی زده است. زن جوان ۳۹ ساله که بیش از ۵۰ بار ازدواج کرده است و ۵۴ شوهر دارد ... رکورد...

سرلشکر موسوی: عربستان در خرابکاری‌های اخیر بغداد نقش دا...

سرلشکر موسوی: عربستان در خرابکاری‌های اخیر بغداد نقش داشت فرمانده کل ارتش: دشمنان در ظاهر با هم هستند اما در باطن به دنبال دوشیدن و هدف قرار دادن هم هستند اگر روزی مستندات منتشر شود، مشخص می‌شود که سعودی‌ها به اماراتی‌ها چون خوب سواری ندادند، گوشمالی دادند. همچنین در خرابکاری‌های اخیر بغداد، سعودی ها نقش داشتند. امیدواریم که سران منطقه ایران را الگو قرار دهند و نوکری را کنار بگذارند و همچون ایران راه عزت را پیش بگیرند/ تسنیم متن مرتبط: فرمانده ارتش: عربستان در خرابکاری‌های اخیر بغداد نقش داشت | امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش گفت:‌ حضور آمریکا در منطقه برای این است که بگویند شما کشورهای عربی به یک قلدر برای اینکه امنیت تان حفظ شود، نیاز دارید.دشمنان در ظاهر با هم هستند اما در باطن به دنبال دوشیدن و هدف قرار ... فرمانده ارتش: عربستان در خرابکاری‌های اخیر بغداد نقش داشت | همچنین در خرا...

پست اینستاگرامی صفحه رسمی AFC در واکنش به انتخاب فرهاد...

پست اینستاگرامی صفحه رسمی AFC در واکنش به انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال متن مرتبط:

یک روزنامه آلمانی: سیاست های تحریمی آمریکا علیه ایران ب...

یک روزنامه آلمانی: سیاست های تحریمی آمریکا علیه ایران بازی با آتش است روزنامه آلمانی "اوزنابروکر سایتونگ": سیاست تحریم آمریکا علیه ایران بازی با آتش است که می تواند منجر به آشفتگی های اقتصاد جهانی شود. اگر ایران ( در واکنش به اقدامات ترامپ) تنگه هرمز که در واقع مهم ترین مسیر تجارت نفتی دنیا که از طریق آن تقریبا حمل و نقل یک سوم صادرات نفت جهانی انجام می شود را ببندد، در این صورت یک درگیری نظامی در خلیج فارس محتمل است و با افزایش روزافزون خطر جنگ، قیمت نفت هم افزایش می یابد و این چیزی است که اقتصاد ضعیف جهانی در حال حاضر به آن نیاز ندارد متن مرتبط:

خطر ریزش سنگ بسیار بزرگ در دروازه قرآن

خطر ریزش سنگ بسیار بزرگ در دروازه قرآن معاون شهردار شیراز در واکنش به عکس منتشر شده خطر ریزش سنگ در دروازه قرآن از معاون عمرانی استاندار فارس خواستار اقدام فوری جهت پایدارسازی منطقه کرد./ فارس متن مرتبط:

دومین واکنش توییتری ظریف به حادثه تروریستی نیوزیلند

دومین واکنش توییتری ظریف به حادثه تروریستی نیوزیلند مردم ایران از اقدام تروریستی اخیر در نیوزیلند متاثر و خشمگین‌اند اما متعجب نیستند. به عنوان مردمی که مشمول ممنوعیت سفر به آمریکا هستند و دخترانشان نمی‌توانند در صورت حضور در مدارس فرانسوی واجبات دینی خود را رعایت کنند، ما ایرانی‌ها به خوبی می‌دانیم که نژادپرستی و نفرت از اسلام چه عواقبی دارد متن مرتبط:

واکنش معصومه ابتکار به استعفای ظریف:

واکنش معصومه ابتکار به استعفای ظریف: طاقت بيار رفيق، برای عزت و سربلندی ايران، طاقت بيار... #سیاسی متن مرتبط:

واکنش کاربران فضای مجازی پیرامون رفتار نماینده سراوان...

واکنش کاربران فضای مجازی پیرامون رفتار نماینده سراوان در گمرک در بیش از ۱۲ هزار پست تلگرامی، عمده واکنش ها بر علیه درازهی بوده است/ایرنا #سیاسی متن مرتبط:

اصلاحات پرس نوشت:

اصلاحات پرس نوشت: رأی دادگاه محسن افشانی بازیگر تلوزیون ایران در خصوص پرونده «حلما» صادر و او به اتهام «کلاهبرداری» به شلاق و شش سال حبس و عودت پول‌های مردم محکوم شد. متن مرتبط: ️ اصلاحات پرس on Instagram: ". کیهان نوشت: پس از فوت ناصر ملک ... | کیهان نوشت: پس از فوت ناصر ملک مطیعی یکی از بازیگران سینمای قبل از انقلاب و به‌خصوص در مراسم ختم…" اصلاحات پرس | اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است. ️ اصلاحات پرس on Instagram: ". خطر از بیخ گوش ایران و #عزت ... | 846 Likes, 1 Comments - ️ اصلاحات پرس (@eslahaat_press) on Instagram: ". خطر از بیخ گوش ایران و #عزت‌اللهی گذشت؛جواب دوپینگ منفی بود ورزش سه نوشت: از صبح امروز خبری مبنی…" همه راه ها به Fatfختم می شود :: اصلاحات پرس | به گز...

روحانی: سیاست ایران روشن است، نه جنگ نه تحریم، ما از صل...

روحانی: سیاست ایران روشن است، نه جنگ نه تحریم، ما از صلح و دموکراسی در #خاورمیانه حمایت می کنیم. متن مرتبط: روحانی در سازمان ملل: سیاست ایران روشن است؛ نه جنگ نه تحریم ... | بخشی از سخنان روحانی به این شرح است: ... نه جنگ نه تحریم. ما از صلح و دموکراسی در خاورمیانه حمایت می کنیم. ... سیاست ایران روشن است؛ نه جنگ نه تحریم واکنش سی‌ان‌ان به ... روحانی در سازمان ملل: برای گفتگو نیاز به گرفتن عکس های دو ... | روحانی در سازمان ملل: برای گفتگو نیاز به گرفتن عکس های دو نفره نیست، من گفتگو را از همین جا آغاز می‌کنم/ سیاست ایران روشن است؛ نه جنگ نه تحریم شفا آنلاین - روحانی: از تحریم ایران دست بردارید - صاحب‌خبر | سیاست ایران روشن است: نه جنگ، نه تحریم؛ نه تهدید، نه زورگویی؛ فقط وفای به عهد و عمل به قانون. ما از صلح و دموکراسی در همه خاورمیانه، حمایت می‌کنیم. بهار - روحانی: آمریکا به میز مذاکره‌...

دیدار ظریف و "جرمی هانت" وزیران خارجه ایران و بریتانیا...

دیدار ظریف و "جرمی هانت" وزیران خارجه ایران و بریتانیا - نیویورک متن مرتبط: گفت‌وگوی وزیر خارجه انگلیس با ظریف درباره زاغری خبر فوری | مقالات ، اخبار و مطالب جستجو شده با عنوان گفت‌وگوی وزیر خارجه انگلیس با ظریف درباره زاغری خبر فوری ... است که جرمی هانت، وزیر خارجه انگلیس به نازنین زاغری بیشتر از ... ایران و روسیه؛ محور گفت و گوی وزیران خارجه آمریکا و بریتانیا | در دیدار روز چهارشنبه «مایک پمپئو» Mike Pompeo وزیر خارجه امریکا با «جرمی هانت» Jeremy Hunt وزیر خارجه بریتانیا، دو طرف درباره مسائل مختلف جهانی از ایران و... اسد به دنبال کلاه سفیدها و بریتانیا مأمن آنها | تی نیوز | «جرمی هانت»،وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: ما از ورود اولین گروه از کلاه سفیدها و اسکان آنها در کشور استقبال می کنیم. ... » برای تسهیل پرداخت های نفتی و واردات ایران ... برچسب ها - وزیر خارجه انگلیس | ای از جرمی ه...