هنرمند جوان آلمانى كه با طلا و شن و ماسه تابلوهاى بسيار...

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 19 اردیبهشت، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: هنرمند جوان آلمانى كه با طلا و شن و ماسه تابلوهاى بسيار زيبايى خلق مي كند


#هنرمند یا هنرور شخصی است که به آفرینش آثار هنری می‌پردازد و یا در هرشاخه‌ای از فعالیت‌های انسانی که به هنر مربوط می‌شود در حال فعالیت است. استفاده از واژهٔ «#هنرمند» در صحبت‌های روزمره (و حتی علمی و فرهنگی) معمولاً فقط به شخصی اشاره دارد که در هنرهای تجسمی مشغول فعالیت است. #هنرمند معمولاً به کسانی که برای تفنن به این امر مشغولند نیز اطلاق می‌شود. این اصطلاح برای موسیقی‌دانان، نوازندگان سازها و اجراکنندگان نمایش کمتر به‌کار می‌رود و در مورد بازیگرها معمولاً از لفظ هنرپیشه استفاده می‌کنند؛ البته «هنرپیشه» در عین حالی که بار معنایی بسیار متفاوتی دارد، با #هنرمند مترادف است.
در زبان پهلوی برای بيان دارندگی در واژه «هنر»، از پسوند «وند» (wand) استفاده می‌شد و فرد صاحب هنر، «هنروند» ناميده می‌شد. امروزه از پسوند «مند»، که آن هم نشانه دارندگی است، استفاده می کنيم (#هنرمند).
#جوان می‌تواند اشاره به یکی از افراد زیر باشد:
رامبد #جوان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون, کارگردان و مجری تلویزیون.
علی #جوان، فیزیکدان و مخترع ایرانی.
#ماسه (به انگلیسی: Sand) به سنگ‌ریزه خردتر از شن گفته می‌شود. #ماسه معمولاً در ساحل دریا و رودخانه به راحتی یافت می‌شود. در مهندسی عمران بر اساس طبقه‌بندی، ASTM به سنگدانه‌های ریزتر از ۴٫۷۵ میلی‌متر و درشت تر از ۰٫۰۷۵ میلی‌متر #ماسه می‌گویند. طبق استاندارد طبقه‌بندی متحد خاک، #ماسه به سه رده ریز، متوسط و درشت طبقه‌بندی می‌شود.

ادامه توضیحات...