فیلم باورهای غلط درباره قلیان + ویدیو

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: salamat در تاریخ 17 دی، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی باورهای غلط درباره قلیان حتما مشاهده کنید و نظر دهید
قلیان یک لوله آب است که برای کشیدن تنباکو از طریق آب سرد استفاده می شود. توتون و تنباکو در یک فنجان قرار داده شده در بالای آن، و از طریق ذغالسنگ قرار داده شده در کاسه تنباکو گرم است، و دود از طریق آب زیر آن فیلتر. تنباکو مورد استفاده برای قلیان تنباکو مرطوب و چسبنده است که در عسل و سوپ خیس می شود و معمولا با طعم های مختلف مانند سیب، هلو، نارگیل، انبه، نخود سیاه و توت فرنگی فروخته می شود.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

فیس بوک http://facebook.com/AfazTV

نمایش مشخصات عمومی http://instagram.com/AfazTV

Telegram؟ http://t.me/AfazTV

توییتر؟ http://twitter.com/afazsadat

منبع - عصر ایران
http://asriran.com/fa/news/194451
سلب مسئولیت حقوقی طبق بخش 107 قانون کپی رایت سال 1976، برای استفاده عادلانه برای اهداف مانند انتقاد، نظر، اخبار، گزارش، آموزش، بورس تحصیلی و تحقیقاتی، کمک هزینه می شود.
استفاده منصفانه از استفاده مجاز از قانون کپی رایت است که در غیر این صورت ممکن است نقض آن باشد.
استفاده غیر انتفاعی، آموزشی یا شخصی تعادل را به نفع استفاده عادلانه راهنمایی می کند.


سلب مسئولیت حقوقی تحت نمایش 107 قانون کپی رایت 1976، برای استفاده منصفانه برای اهداف مانند انتقاد، افکار، اخبار، گزارش، آموزش، بورس تحصیلی و تحقیق، اعطای مجوز اعطا می شود.
استفاده منصفانه توسط قانون کپی رایت مجاز است، در غیر این صورت ممنوع است.
استفاده غیر انتفاعی، آموزشی یا شخصی تعادل را به نفع استفاده عادلانه هدایت می کند.
قلیان یک لوله آبی است که برای کشیدن تنباکو از طریق آب سرد استفاده می‌شود. تنباکو در کاسه‌ای که در بالای آن قرار می‌گیرد و از طریق زغال‌هایی که روی کاسه تنباکو قرار داده می‌شود، داغ شده و دود از طریق آب که در پایین آن قرار دارد، فیلتر می‌شود. تنباکوی مورد استفاده برای قلیان، تنباکویی مرطوب و چسبناک است که در عسل و شیره خیسانده می‌شود و بطور معمول با طعم های مختلفی از قبیل سیب، هلو، نارگیل، انبه، نعناع و توت‌فرنگی به فروش می رسد.
???????????

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید ?

Facebook ? http://facebook.com/AfazTV

Instagram ? http://instagram.com/AfazTV

Telegram ? http://t.me/AfazTV

Twitter ? http://twitter.com/afazsadat

منبع - عصرایران
http://asriran.com/fa/news/194451
Copyright Disclaimer Under Section 107 of the copyright Act 1976,allowance is made for fair use for purposes such as criticism,comment,news,reporting,teaching,scholarship and research.
Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing.
Non-profit,educational or personal use tips the balance in favor of fair use.


سلب مسئولیت حقوقی طبق ضمیمه 107 قانون حق تکثیر 1976، برای استفاده عادلانه برای اهداف مانند انتقاد، نظر، اخبار، گزارشگری، تدریس، بورس تحصیلی و تحقیقاتی، کمک هزینه می شود.
استفاده منصفانه از استفاده مجاز توسط قانون کپی رایت است که در غیر اینصورت ممکن است نقض آن باشد.
استفاده غیر انتفاعی، آموزشی یا شخصی تعادل را به نفع استفاده عادلانه راهنمایی می کند.

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
باورهای غلط در مورد قلیان - nazweb | برخی باورهای نادرست و واقعیت درباره کشیدن قلیان وجود دارد که آنها را برای شما ... بــاور غلط چهارم : کشیدن قلیان به اندازه کشیدن سیگار اعتیادآور نیست، زیرا ...
باورهای نادرست درباره کشیدن قلیان - کنترل دخانیات مرکز اصفهان ... | باور غلط 1- ازآنجا که تنباکوی قلیان از طریق آب فیلتر می‌شود، کلیه مواد مضر آن تصفیه می‌شود. واقعیت 1- کشیدن تنباکو از طریق آب، مواد سرطان‌زای آن را تصفیه نمی‌کند.
واقعیت هایی تلخ در مورد قلیــان | یک سری باورهای نادرست و واقعیت درباره کشیدن قلیان وجود دارد که آنها را برای شما ... بــاور غلط سوم : کشیدن قلیان سالمتر از کشیدن ... 4 باور نادرست درباره قلیان.
آرامش - باورهای نادرست درباره قلیان | آرامش - باورهای نادرست درباره قلیان - درمان اعتیاد و درمان چاقی و رسیدن به تناسب اندام با روش dst - آرامش
باورهای درست و نادرست درباره قلیان | برخی باورهای نادرست و واقعیت درباره کشیدن قلیان وجود دارد که آنها را برای شما بیان می کنیم: ... بــاور غلط سوم : کشیدن قلیان سالم تر از کشیدن سیگار است.
باورهای نادرست درباره قلیان - مجله اینترنتی دوستان | باورهای نادرست درباره قلیان ,تا شما به نقطه پایان این سطر برسید، دخانیات جان یک نفر را گرفته است. در هر شش ثانیه یک نفر در گوشه‌ای از جهان بر اثر استعمال دخانیات می ...
باورهای درست و نادرست درباره قلیان - چگونگی استفاده از قلیان | باورهای درست و نادرست درباره قلیان ... برخی باورها ی نادرست و واقعیت درباره کشیدن قلیان وجود دارد که آنها را برای شما ... بــاور غلط سوم : کشیدن قلیان سالم تر از کشیدن ...