پوتین در انتظار رییس جمهور چین به نواختن پیانو مشغول می...

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: news در تاریخ 26 اردیبهشت، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: پوتین در انتظار رییس جمهور چین به نواختن پیانو مشغول می شود...


#پوتین ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
ولادیمیر #پوتین، دومین رئیس جمهور کشور روسیه
چکمه، گونه‌ای پای‌افزار
#پوتین (فیلم)، فیلمی به کارگردانی عبداله باکیده و نویسندگی هوشنگ جاوید ساختهٔ سال ۱۳۷۰
#انتظار کلمه‌ای عربی به معنای «چشم به راه بودن» است. #انتظار مانند گرسنگی، تشنگی، خشم و بغض امری وجدانی است که هرگز با توصیفات ذهنی، حقیقت آن درک نمی‌شود.
رئیس، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان روانسر در استان کرمانشاه ایران است.
کتاب #جمهور (به انگلیسی: Republic) که در فارسی با نام #جمهوریت نیز شهرت دارد اثر سترگ فلسفی افلاطون است که از مشهورترین و تأثیرگذارترین متون کلاسیک فلسفه سیاسی در غرب به شمار می‌آید. کتاب شامل ۱۰ نمایشنامه به صورت گفتگو میان سقراط و افراد دیگر است و در آن به مسایلی از قبیل عدالت، نوع حکومت و حقیقت پرداخته شده‌است.
#پیانو یکی از سازهای صفحه‌کلیددار و مشهورترین آن‌ها است. صدای #پیانو در اثر برخورد چکش‌هایی با سیم‌های فلزی آن در داخل جعبه چوبی تولید می‌شود. این چکش‌ها در اثر فشرده شدن کلیدها (کلاویه‌ها) به حرکت در می‌آیند. سیم‌های #پیانو به صفحه‌ای موسوم به «صفحهٔ صدا» متصل شده‌اند که نقش تقویت‌کنندهٔ صدای آن‌ها را دارد.
#پیانو به عنوان مادر سازها و کامل‌ترین ساز نیز شناخته می‌شود؛ علت نسبت دادن این لقب‌ها به این ساز آن است که #پیانو قادر است محدودهٔ بسیار گسترده‌ای از اصوات را تولید کند در حالی که سایر سازهای اصیل موسیقی تنها بخشی از این محدودهٔ صدا را تولید می‌کنند. #پیانو در شکل فعلی‌اش به طور معمول هفت اکتاو دارد و قادر به تولید فرکانس‌هایی از حدود ۲۰ تا ۵۰۰۰ هرتز می‌باشد، در حالی که در مقام مقایسه ساز ویولن تنها قادر به تولید کمتر از چهار اکتاو و بهترین خواننده‌ها تنها قادر به خواندن کمتر از سه اکتاو صدا هستند.

ادامه توضیحات...