فیلم مرگ از دید استیو جابز چگونه است؟ + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 16 مهر، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی مرگ از دید استیو جابز چگونه است؟ حتما مشاهده کنید و نظر دهید
مرگ از دید استیو جابز چگونه است؟

این سخنرانی در سال 2005 یک سال بعد سرطان گرفتن استیو جابز در دانشگاه استنفورد انجام شده است.

استیو جابز در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی بر اثر ایست تنفسی ناشی از سرطان لوزالمعده درگذشت.ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
مرگ از دید استیو جابز چگونه بود | این سخنرانی در سال 2005 یک سال بعد سرطان گرفتن استیو جابز در دانشگاه استنفورد انجام شده است. استیو جابز در تاریخ چهارشنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی بر اثر ایست تنفسی ناشی از سرطان لوزالمعده درگذشت.
مرگ از دید استیو جابز چگونه بود - فیدیا | مرگ از دید استیو جابز چگونه بود این سخنرانی در سال 2005 یک سال بعد سرطان گرفتن استیو جابز در دانشگاه استنفورد انجام شده است.
استیو جابز زنده شد! - tellepaty | عکسی از مردی در یک کافه در قاهره منتشر شده که شباهت عجیبی به استیو جابز بنیانگدار فقید اپل دارد. عکسی که به سرعت در فضای مجازی ویروسی شده و نظریه پردازان توطئه ادعا می کنند ممکن است استیو جابز که هشت سال پیش بر اثر سرطان ...
مرگ از دید استیو جابز چگونه بود - سارا تات - تماشا | این سخنرانی در سال 2005 یک سال بعد سرطان گرفتن استیو جابز در دانشگاه استنفورد انجام شده است. استیو جابز در تاریخ چهارشنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی بر اثر ایست تنفسی ناشی از سرطان لوزالمعده درگذشت.
مرگ از دید استیو جابز چگونه بود | مرگ از دید استیو جابز چگونه بود - این سخنرانی در سال 2005 یک سال بعد سرطان گرفتن استیو جابز در دانشگاه استنفورد انجام شده است. استیو جابز در تاریخ چهارشنبه ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی بر اثر ایست تنفسی ناشی از سرطان ...
سخنان استیو جابز پیش از مرگ درباره زندگی - راستمرد | This entry was posted in کلیپ ها and tagged ارزش عشق, استیو جابز, افزایش عشق و انسانیت, درس هایی از عشق برای عشق, عشق, مادیات, مرگ و زندگی, مفهوم مرگ, نظر بزرگان در مورد مرگ و زندگی by mahsasoni.
بیل گیتس در مصاحبه‌ای جدید از خصوصیات برجسته‌ استیو جابز صحبت ... | بیل گیتس در مصاحبه‌ای که امروز از cnn پخش خواهد شد، ادعا می‌کند استیو جابز جادوگری کرد و شرکتی را که روبه‌مرگ بود، تبدیل به باارزش‌ترین شرکت جهان کرد.