️ببينيد| اشاره رهبرانقلاب به تبلیغات پرسروصدایی در صداو...

Loading the player...
توسط: islam در تاریخ 09 فروردین، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: ️ببينيد| اشاره رهبرانقلاب به تبلیغات پرسروصدایی در صداوسیما که معلوم شد تقلب بود...
امنیت سرمایه‌گذاری باید حفظ شود

مطرح شده در حرم مطهر رضوی
#اشاره علامات و حرکات قراردادی عمومی، معنادار ساده بدنی است که برای انتقال معانی ساده و کوتاه (با ترکیب همزمان شکل، جهت و حرکت دستان، بازوها یا بدن و حالات صورت برای بیان سلیس افکار گوینده) استفاده می‌شود.
زبان #اشاره سیستم قراردادی خاص منظم و پیشرفته زبانی است که برای انتقال معنا، به جای الگوهای صوتی یا نوشتاری در زبان، از الگوهای علایم دیداری (ترکیب همزمان شکل، جهت و حرکت دستان، بازوها یا بدن وحالات صورت برای بیان سلیس افکار گوینده) در یک کلمه #اشاره استفاده می‌کند.. این نوع زبان #اشاره می توان بصورت متنوع باشد. اما امروزه یک زبان #اشاره بین المللی در سطح جهان قراارداد شده است که البته در هر منطقه عناصر بومی زبان نیز به آن افزوده می شود.
پانتومیم نیز نوعی تئاتر است که از نوعی #اشاره کلی و مبهم و پیچیده تر از #اشاره معمولی وجود دارد. و معمولا تقلیدی از حرکات و امور روزمره می باشد.
#تبلیغات (به انگلیسی: Advertising)، (به فرانسوی: Publicité) تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.
آگهی به مطالبی گفته می‌شود که از جانب فرد یا دستگاهی برای آگاه کردن عموم مردم تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد. آگهی‌ها می‌توانند چاپی و یا غیر چاپی باشند. همچنین از نظر مالکیت می‌توانند به دو گروه دولتی و غیردولتی تقسیم گردند. آگهی انحصار وراثت، ابلاغیه، احضاریه، آگهی مزایده و آگهی استخدام نمونه‌هایی از آگهی‌های دولتی هستند.

ادامه توضیحات...