فیلم قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد ، + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 16 شهریور، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد ، حتما مشاهده کنید و نظر دهید
قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد ،
یک بنز ویکتوریاست ، خودرویی ۱۲۵ ساله که با وجود آیین‌نامه‌های فنی سختگیرانه در آلمان، گواهی معاینه فنی هم گرفته است.
صاحب آن در شهر خود یک موزه خودرو ساخته است. بنز ویکتوریا گاه به مناسبت‌های خاص در خیابان‌ها به حرکت درمی‌آید.

عجیب ولی واقعی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ... | قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ویکتوریاست؛ خودرویی ۱۲۵ ساله که با وجود آیین‌نامه‌های فنی سختگیرانه در آلمان، گواهی معاینه فنی هم گرفته است.
قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد - دیدستان | قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ویکتوریاست خودروی ۱۲۵ ساله که با وجود آیین‌نامه‌های فنی سختگیرانه در آلمان، گواهی معاینه فنی هم گرفته است.
‫قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ... | دیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ویکتوریاست خودرویی ۱۲۵ساله که با وجود آیین‌نامه ...
قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد! - ویدائو | -- قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد! قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد!
قدیمیترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ... | قدیمی ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ویکتوریاست؛ خودرویی ۱۲۵ ساله که با وجود آیین نامه های فنی سختگیرانه در آلمان، گواهی معاینه فنی هم گرفته است.
آخرین خبر | قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد! | آخرین خبر های دیدنی و خواندنی با موضوعات جذاب و هیجان انگیز را در صفحه خواندنی آخرین خبر بخوانید ... قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد! ...
آشنایی با قدیمی ترین خودروی فعال جهان | قدیمی‌ترین خودرویی که اجازه تردد در خیابان را دارد، یک بنز ویکتوریاست؛ خودرویی ۱۲۵ ساله که با وجود آیین‌نامه‌های فنی سختگیرانه در آلمان، گواهی معاینه فنی هم گرفته است.