فیلم فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم + ویدیو

Loading the player...
توسط: salamat در تاریخ 25 آذر، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم حتما مشاهده کنید و نظر دهید
مزایای رابطه در بدن و مغز Understanding | قسمت IX
چگونه دختران ما را دوست داریم درک | بخش هفتم

5 راه برای عشق ورزیدن به دختران
بزرگترین مشکل پسران این است که آنها فکر می کنند یک راه حل کلی برای عشق دختران وجود دارد.
درست است که اکثر دختران به ویژگی هایی مانند اعتماد به نفس یا وضعیت اجتماعی جذب می شوند، اما هر دختر به طور جداگانه یک مورد جداگانه و خاص است که برای جذب او باید از روانشناسی عشق در دختران و زنان .
هنگامی که شما این مسائل را می شناسید، همه چیزهایی که باید انجام دهید، راه درست برای فردی است که می خواهید علامت گذاری کنید. در این ویدیو ما در مورد جذابیت روانی اجتماعی زنان صحبت می کنیم.

اعتماد به نفس: مهمترین چیز برای به دست آوردن و تقویت اعتماد به نفس! شاید مهمترین دلیل برای شکست دادن افراد در این بازی اعتماد به نفس نیست. اگر می خواهید جایی در این بازی باشید، باید ترس را ترک کنید و به خودتان اعتماد کنید. بسیاری از مردم به آنها نگاه می کنند، مانند دیدن یک دختر و مواجهه با یک مکان (مانند یک دانشگاه) برای مدت طولانی، اما آنها جرات حتی مزاحم و حتی او را خوش آمد می گوید.

چگونه دخترانمان را دوست داریم؟ همسر ازدواج زن زن زن چگونه ما یک پسر دوست داشتن؟ دختران دوست پسر و دوست دختر نشانه دوست دختر عاشق زن دوست دختر عاشق دختر عاشق دختران شخصیت دختر عاشق دوست داشتن دوست پسر او همسر زن ایرانی زنان کلاهبرداری دختران ایرانی دختران را دوست دارم.خوش تیپ: ببینید، پسران ما موفق به دختران! پارامتر جذاب در دختران زیبا و یا بسیار زیبا است، و بیشتر از آن شانس و الهه است. اما در پسران این نیست! پارامتر جذاب ظاهری در پسران خوش تیپ است، که 90٪ به دست آوردن است! تقریبا هیچ گونه نقصی در ظاهر پسران وجود ندارد که شما با روش های دیگر احساس راحتی نمی کنید.
عشق به پسران جذاب تاثیر بر جذابیت نفوذ چگونه به عشق دختر چگونه برای دوست داشتن پسر چگونه برای جذب عزیزم چگونه برای جذب عزیزم من چگونگی رفتار با مرد عزیز ما چگونه برای جذب مردان.

خرید یک لباس بسیار معروف، دختران (تقریبا) همه آنها مخالف پسران است؛ آنها با چشمانشان صحبت می کنند و به بینیشان نگاه می کنند. اگر شما لئوناردو دی کاپریو هستید و قصد دارید یک به یک باشد، می توانید به عقب برگردید. اما اگر شما به نظر سیب زمینی نگاه کنید، اما شما با David Wood Field برخورد کردید، این 100٪ است!

طعم:
افراد (هر دو دختر و پسر) دوست دارند کسی که با آنها احساس نزدیکی و صمیمیت می کند و توانایی خنده در دیگران یکی از آن چیزهایی است که بسیار نزدیک به شما است. البته، مهم این است که شوخی در فاصله و موقعیت مناسب باشد. در غیر این صورت، نتیجه مخالف است

آقایان: این خیلی مهم است!
مودب باشید، به آرامی صحبت کنید، دیگران صحبت نکنید، هرگز در هیچ شرایطی گریه نکنید.

چگونه قلب انسان را برای مدت طولانی می گیرید؟ این رفتارها مرد مورد علاقه شما را هدایت می کند. چگونه برای جذب مرد مورد علاقه خود برای ازدواج گام برای بالا بردن مورد علاقه مرد مورد علاقه خود را. چگونگی ایجاد روابط جذاب بین دختران و پسران ایرانی چگونه می توان دیگران را با یک دوست دختر دوست داشت.

احترام بانوان از هر سن و درجه، مراقب دیگران نباشید، اشتباه نکنید، در هنگام ورود یا خروج از خانه بمانید، اگر نشستید و خانم را ایستاده اید، حتما خودتان آنجا قرار دهید و بگذارید. ..
فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم
چگونه دخترها را عاشق خود کنیم | دانستنی ها | قسمت هفتم

5 راه عاشق کردن دختران
بزرگترین مشکلی که اکثر پسر ها در این ارتباط دارند این است که فکر می کنند یک راه حل عمومی برای عاشق کردن دختران وجود دارد.
صحیح است که بیشتر دختر ها به ویژگی هایی مثل اعتماد به نفس یا وضعیت اجتماعی جذب می شوند اما هر دختری به طور جدا یک مورد جداگانه و خاص است که برای جذب کردن او باید از روانشناسی عشق در دختر و زن ها آگاهی باشیم.
وقتی با این مسائل آشنا شدیم همه ی کاری که باید انجام دهید این است که به شکل صحیح خود را برای شخص مورد نظر علامت گذاری کنید. در این ویدیو در مورد روانشاسی جذب در زن ها سخن می گوییم.

اعتماد به نفس : مهمترین چیزی که باید به دست بیارید و تقویتش کنید, اعتماد به نفسه! شاید مهمترین دلیل شکست افراد در این بازی نداشتن اعتماد به نفسه. اگه میخواین تو این بازی به جایی برسین باید ترس رو کنار بگذارین و به خودتون ایمان داشته باشین. خیلی از افراد براشون پیش میاد که مثلاً یک دختری رو میبینن و مدتها با هم در یک محل (مثل دانشگاه) روبرو میشن ولی جرات نمیکنن برن و حتی بهش سلام کنن.

چگونه دخترها را عاشق خود کنیم همسریابی همسر ازدواج نامزدی زن چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم روابط پسر و دختر نشانه هی دوست داشتن پسر نشانه های عاشق شدن زنان تشخیص عاشق شدن دختر نشانه ی عاشق شدن دخترا علائم دخترعاشق دختر چگونه عاشق پسر می شود همسرایرانی شوهر ایرانی زن ایرانی ترفندهای دخترانه برای عاشق کردن پسران ترفندهای دخترانه.خوش تیپ بودن : ببینید, ما پسرها نسبت به دخترها یه خوش شانسی بزرگی داریم! پارامتر جذابیت در دخترها, زیبایی یا اصطلاحاً خوشگل بودنه و بیشترش شانسی و خدادادیه. اما در پسرها اینطور نیست! پارامتر جذابیت ظاهری در پسرها, خوش تیپ بودنه که 90% اکتسابیه! تقریباً هیچ نقصی در ظاهر پسرها نیست که خیلی راحت نشه از راههای دیگه جبرانش کرد.
عاشق کردن پسران جذاب تاثیرگذاری جذابیت دلربایی نفوذ چگونه دختر را عاشق کنیم چگونه پسر را عاشق کنیم جذب مرد مورد علاقه چگونه مرد مورد علاقه خود را جذب کنیم راهکار روش دکتر چگونه مرد مورد علاقه مان را مجنون خود کنیم راه های جذب مردها.

یه ادکلن واقعاً معروف بخرین, دخترا (تقریباً) همه چیزشون برعکس پسرهاست؛ با چشماشون حرف میزنن و با دماغشون نگاه میکنن. شما اگه لئوناردو دیکاپریو هم باشین و از کنار یکیشون رد شین, ممکنه برنگرده شما رو نگاه کنه. اما اگه شبیه سیب زمینی هم باشین اما “دیویدوف کول واتر” زده باشین, 100% برمیگرده!

با مزه بودن :
آدمها (چه دختر و چه پسر) با کسی دوست میشن که باهاش احساس نزدیکی و صمیمیت کنن و توانایی خندوندن دیگران یکی از اون چیزهاست که دیگران رو به شما به شدت نزدیک میکنه. البته نکته ضروری کار اینجاست که باید با فاصله و در موقعیت های مناسب با دیگران شوخی کنید. در غیر اینصورت نتیجه برعکس میگیرین

جنتلمن باشید : این خیلی مهمه!
مودب باشید آهسته صحبت کنید حرف دیگران رو قطع نکنید هرگز و تحت هیچ شرایطی فحش ندین.

چگونه دل مردی را برای طولانی مدت به دست بیاوریم این رفتارها مرد مورد علاقه تان را از شما دور می کند چگونه مرد مورد علاقه تان را برای ازدواج جذب نمایید قدم برای بالا بردن علاقه مرد مورد علاقه تان روش های دخترانه جذب مرد مورد علاقه در زمان نامزدی روابط زن و شوهر دختران ایرانی چگونه جذاب باشیم چگونه دیگران را عاشق خود کنیم قرار با دختر اعتماد به نفس.

به خانمها در هر سن و مرتبه ای احترام بگذارید, به دیگران زل نزنید, به اشتباه دیگران نخندید, در موقع ورود یا خروج خانهما مقدم هستند, اگر نشسته بودید و یک خانم ایستاده بود حتما جای خودتون رو به ایشون بدید و …

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
دانستنی های جالب و مفید - beytoote | چند دقیقه با دانستنی ها . آمپول ضد بارداری استخوان‌ها را سست می‌كند استفاده از ماهواره به جای جعبه سیاه اولین خودروی برقی 2 سرنشین اين ...
‫فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم‬‎ - YouTube | فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم
"دانستنی ها"ی بسیار جالب - namnak | دانستنی ها و دانستنی های عجیب و دانستنی های جالب و دانستنی های بسیار جالب و دانستنی های بامزه و دانستنی ها جالب و عجیب را در نمناک بخوانید.
‫فواید رابطه جنسی بر روی بدن و مغز‬‎ - YouTube | فواید رابطه بر روی بدن و مغز | دانستنی ها | قسمت نهم - Duration: 3:39. Persian TV 26,402 views. New; 3:39. شوهرم بد دهن است.
دانستنیهای جالب درباره بدن انسان | دانستنی ها !!! آیا می دانید ؟؟؟ ( جالب و خواندنی) آیا می دانید !!! دانستنیهای ...
دانستنی ها - irannaz | دانستنی,دانستنیها,آیا میدانید که,آشنایی,جالب,خواندنی,چرا,چگونه,آیا می دانید,جهان,دنیا,باورنکردنی,چیست,هر آنچه باید بدانید,دلایل,علت,موفقیت,زندگی,جملات,تفاوت
دانستني ها - koodakan | با افزايش دانش بشري بر دانسته هاي بشر هر روز افزوده مي شود . و بايد با مطالعه، دانستني هاي خود را بيافزائيم زيرا همين اطلاعات گهگاه باعث ايجاد خلق يك ايده ...