فیلم کار جالب سعید معروف در مقابل تیم پر ادعای ایتالیا + ویدیو

Loading the player...
توسط: varzeshi در تاریخ 10 خرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی کار جالب سعید معروف در مقابل تیم پر ادعای ایتالیا حتما مشاهده کنید و نظر دهید
کار جالب سعید معروف در مقابل تیم پر ادعای ایتالیا
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
معروف: در روز بدمان ایتالیا را بردیم/ بازی با چین راحت نیست ... | ؛ سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب پیروزی مقابل ایتالیا در اولین بازی لیگ ملت ها گفت:توانستیم ایتالیا را شکست دهیم اما معتقدیم که در روز بدمان این نتیجه را کسب کردیم و می توانیم بهتر باشیم.
لیگ ملت‌های والیبال / ایران ایتالیا را در گام نخست شکست داد | تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ مقابل ایتالیا به یک پیروزی ارزشمند با نتیجه سه بر یک رسید. تیم ایران در دومین دیدار خود از هفته نخست از ساعت ۱۶:۳۰ فردا (شنبه) با چین روبه‌رو می‌شود.
لیگ والیبال ایتالیا؛ شکست یاران سعید معروف | طرفداری | طرفداری- تیم والیبال «اِما ویلاس سیه‌نا» که سعید معروف را به عنوان پاسور و کاپیتان در اختیار دارد در تنها بازی از هفته نهم سری a1 ایتالیا مقابل تیم پر مهره لوبه چیویتانووا با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.
معروف: مقابل ایتالیا روز خوبی نداشتیم اما خوشحالم که بردیم ... | - " سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران پس از پیروزی 3 بر یک مقابل ایتالیا در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم ایتالیا و ایران می توانستند بهتر بازی کنند.
پیروزی ارزشمند ایران مقابل ایتالیا در گام نخست | تیم ایران که بدون حتی یک بازی تدارکاتی وارد لیگ ملت‌‌های 2019 شده، طبیعی بود که در بازی نخست و مقابل ایتالیا با مشکل هماهنگی و کار گروهی روبه‌رو شود.
شکست ایتالیا مقابل ملی پوشان والیبال ایران | اقتصاد نیوز:تیم ملی والیبال ایران امروز در نخستین بازی خود در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ مقابل ایتالیا به یک پیروزی ارزشمند رسید.تیم ملی ایران با شکست 3 بر یک ایتالیا توانست برای نخستین بار لیگ ملت ها را با پیروزی آغاز کند.
لقب جالب سعید معروف در تیم زنیت | سعید معروف که به عنوان سفیر صلح سازمان ملل متحد انتخاب شده بود در کازان روسیه لقب جالبی نیز گرفته است.مردم این شهر به خاطر شباهت او به وادیم خاموتسکیخ پاسور و کاپیتان پیشین تیم ملی روسیه، وی را ریش جادویی خطاب می کنند.