فیلم در شبانه روز فقط ۹۰ ثانیه به قلب و مغز خود توجه کنیم + ویدیو

Loading the player...
توسط: salamat در تاریخ 21 تیر، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی در شبانه روز فقط ۹۰ ثانیه به قلب و مغز خود توجه کنیم حتما مشاهده کنید و نظر دهید
در شبانه روز فقط ۹۰ ثانیه به قلب و مغز خود توجه کنیم

حتما شما هم تو اطرافیانتون افرادی رو شنیدین که نصفه شب دچار مرگ ناگهانی شدن! تا حالا همه ما در زندگی بارها و بارها این اشتباه رو انجام دادیم اما شانس اوردیم! این فرمول رو یاد بگیرید و یادتون باشه این نوع مرگ ربطی به سن پیر و جوان، یا شرایط بدنی افراد نداره

عجیب ولی واقعی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
ویژگی تریدرهايي که با نیمکره چپ مغز شان تريد مي کنند، چیست ... | شما برای خواندن این سایت و هر سایت و کتابی و … از نیمکره سمت چپ مغز خود استفاده می کنید. این بخش از مغز تنها بخشی است که ساعاتی از شبانه روز را در خواب به سر می برد. نیکره سمت چپ کندترین بخش مغز است.
چه کنیم تا با کتاب دوست شویم؟! - نبض ما | طبق آمارهای جهانی و بر اساس استانداردهای تعریف شده، آمریکایی ها ۲۰ دقیقه، انگلیسی ها ۵۵ دقیقه و ژاپنی ها ۹۰ دقیقه از وقت خود را در شبانه روز به مطالعه کتاب اختصاص می دهند.
چگونه در یک دقیقه به آرزوی خود برسیم؟ | باید همین الان هر کاری که داریم زمین بگذاریم و به سراغ ذهن ناآرام خود برویم و ۶۸ ثانیه آن را مهار کنیم. ۶۸ ثانیه به شرایطی که الان در آن قرار داریم بیندیشیم.
با ۶۸ ثانیه تمرکز به آرزوی خود برسید | باید همین الان هر کاری که داریم زمین بگذاریم و به سراغ ذهن ناآرام خود برویم و ۶۸ ثانیه آن را مهار کنیم. ۶۸ ثانیه به شرایطی که الان در آن قرار داریم بیندیشیم.
10 اختلال عجیب و غریب خواب - یک پزشک | جالب بود من مشکلاتی از قبیل حرف زدن در خواب و سندرم بی قراری در خواب دارم.و ۹۰%خواب هام در عرض یک هفته یا کمتر برام اتفاق می افتن.به خاطر همین قبل از خواب استرس دارم.لازمه به روانپزشک مراجعه کنم ...
حقایقی جالب درباره بدن انسان که ۵ دقیقه قبل نمی‌دانستید | بدن انسان‌ها یک سیستم پیچیده و شگفت انگیز است. آماده باشید، زیرا ما در این مطلب نمی‌خواهیم همانند یک کلاس معمولی علوم در مدرسه رفتار کنیم، بلکه در ادامه می‌خواهیم تا شما را با حقایقی شگفت انگیز درباره بدن انسان آشنا ...
"درمان بی خوابی" شبانه تنها در 60 ثانیه + 28 درمان طب سنتی | روش 4-7-8 به مهارت خاصی نیاز ندارد و به سادگی می توان آن را اجرا کرد. کافی است این سه قانون را به یاد بسپارید. اول اینکه باید به مدت 4 ثانیه از راه بینی تنفس کنید. سپس نفستان را به مدت 7 ثانیه حبس کنید.