فیلم دلالان بازار فردوسی: + ویدیو

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: news در تاریخ 09 مهر، 1397
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی دلالان بازار فردوسی: حتما مشاهده کنید و نظر دهید
دلالان بازار فردوسی:
دلار تا ۱۰ هزار تومان پایین می‌آید! /فارس #اقتصادیادامه توضیحات...

متن مرتبط:
دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید! | دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید! گروه اقتصادی الف، ۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۰ 3970709182 در حالی که امروز قیمت دلار به شدت کاهش یافته است، دلالان می‌گویند قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.
دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید! - الف | منبع: الف منبع این خبر، وبسایت www.alef است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
گزارشی از بازار فردوسی: دلار از مرز 11 هزار تومان گذشت/ خیز ... | ویژگی مهم امروز بازار حضور پررنگ دلالان در خیابان فردوسی و به ویژه خیابان منوچهری است که باعث دخالت نیروهای انتظامی و پراکنده کردن دلالان شده است.همچنین میزان دلالان خریدار بسیار بیشتر از دلالان فروشنده بود که شاید ...
دلالان بازار فردوسی: دلار تا 10 هزار تومان پایین می‌آید! | در حالی که امروز قیمت دلار به شدت کاهش یافته است٬ دلالان می‌گویند قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان کاهش می‌یابد.
از بازار ارز در فردوسی چه خبر؟ /مهمترین جمله‌ ای که دلالان ... | از بازار ارز در فردوسی چه خبر؟ /مهمترین جمله‌ ای که دلالان ارز تکرار می‌ کنند ,ایمان ربیعی در خبرآنلاین نوشت: اینجا قلب ارز و سکه تهران است؛ فردوسی.
از بازار فردوسی چه خبر؟/ دلالان ارز در بازار یکه‌تازی می‌کنند ... | امروز در بازار فردوسی تا راسته منوچهری شاهد اوج گیری دلار بودیم به طوری که به گفته بسیاری از دلالان نرخ دلار در ساعاتی از روز جاری به ۷۷۰۰ تومان نیز رسید اما این قیمت در ساعات میانی روز سقوط کرد.
ارزیابی دلالان از اوضاع بازار ارز/ اکثر افراد خریدار شده‌اند ... | گوش دادن به اظهارات یک پسر جوان در میدان فردوسی کافی است تا فهمید نوسان نرخ ارز به چه صورت است.