فیلم ماساژ با آتش! روی حوله مقداری الکل ریخته آنرا آتش میزنن... + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 24 مرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی ماساژ با آتش! روی حوله مقداری الکل ریخته آنرا آتش میزنن... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
ماساژ با آتش! روی حوله مقداری الکل ریخته آنرا آتش میزنند !
افرادی که به این ماساژ علاقه دارندمعتقدند که ماساژ باآتش به بهبود گردش خون کمک میکند !

عجیب ولی واقعی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
ماساژ با آتش|خبر فوری - khabarfoori | روی حوله مقداری الکل ریخته آنرا آتش میزنند! افرادی که به این ماساژ علاقه دارندمعتقدند که ماساژ با آتش به بهبود گردش خون کمک میکند.
ماسک برای تقویت مو ، بلند نگه داشتن ، نرم کردن و حالت دادن | آب جوش حاصل را به حالت ولرم بعد از شست و شوی سر در حمام به دقت روی سر ریخته و سر را با آن کمی ماساژ دهید. نتیجه این شست و شو موقعی بهتر خواهدبود که به جوشانده کرفس، مقداری برگ باباآدم و برگ قان در موقع تهیه محلول اضافه شود.
نکته های ریز و دقیق خانه داری - مجله اینترنتی ساج | پس باید روزی یک بار با پنبه روی تلفن الکل بمالید و با حوله ای نرم پاک کنید. و هفته ای یک بار نیز با اسفنج و آب صابون خیس کرده و به پاکیزه کردن کلی آن اقدام کنید و با اسفنج دیگری با آب نیم گرم آن را ...
ماسک مو ماسک برای تقویت مو ، بلند نگه داشتن ، نرم | آب جوش حاصل را به حالت ولرم بعد از شست و شوی سر در حمام به دقت روی سر ریخته و سر را با آن کمی ماساژ دهید. نتیجه این شست و شو موقعی بهتر خواهدبود که به جوشانده کرفس، مقداری برگ باباآدم و برگ قان در موقع تهیه محلول اضافه شود.
الفبای مراقبت از پوست را بیاموزید | پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴ ; انتخابی از منابع گوناگون; بازدید: ۳,۶۴۶
ماسک تقویت مو - foofooyi.blogfa | مقداری کرفس را در آب بجوشانید. آب جوش حاصل را به حالت ولرم بعد از شست و شوی سر در حمام به دقت روی سر ریخته و سر را با آن کمی ماساژ دهید.
تقویت موهای سر ریش ابرو و مژه با مواد طبیعی ماءالشعیر پیاز سیر | آب جوش حاصل را به حالت ولرم بعد از شست و شوی سر در حمام به دقت روی سر ریخته و سر را با آن کمی ماساژ دهید. نتیجه این شست و شو موقعی بهتر خواهدبود که به جوشانده کرفس، مقداری برگ باباآدم و برگ قان در موقع تهیه محلول اضافه شود.