ببينيد| درخواست همسر شهيد مدافع حرم، وقتی فرزند خردسالش...

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: islam در تاریخ 13 فروردین، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: ببينيد| درخواست همسر شهيد مدافع حرم، وقتی فرزند خردسالش را با لباس رزم به ديدار رهبرانقلاب می‌آورد

#خانواده_شهدا

️مطالب‌درباره‌رهبرانقلاب
‏http://


همسَر کلمه‌ای فارسی و مرکب از کلمه هم + سَر می‌باشد. یعنی که یک مرد و زن دگرجنسگرا واخیرآ در تعداد اندکی از جوامع به دو مرد یا دو زن همجنسگرا که از لحاظ سَر و سِر با همدیگر یکی و متحد و یگانه می‌باشند و فقط جسم آنها به مقتضای خلقت از هم جداست.
در همهٔ جوامع و ملل ازدواج یک زن را تنها با یک مرد به طور همزمان جایز می‌دانند ولی در برخی جوامع، ازدواج مرد را به چند زن به طور همزمان جایز می‌دانند و بعضاً متداول هم هست. اخیرا در برخی از جوامع هم ازدواج یک زن را به چند مرد به طور همزمان مجاز می دانند، به این شیوه از ازدواج، چند #همسری که در مقابل تک #همسری می‌باشد گویند.


#مدافع یا پدافندگر بازیکنی است که در پشت هافبک‌ها قرار دارد و مهم‌ترین و اولین هدفش پشتیبانی از دروازه‌بان است. وظیفهٔ اولیهٔ او جلوگیری از گلزنی حریف است. به‌طور عمده در فوتبال مدرن چهار نوع #مدافع تعریف می‌شود: #مدافع میانی (به انگلیسی: Centre-back)، #مدافع پوششی (به انگلیسی: Full-back)، #مدافع جلوزن (به انگلیسی: Sweeper) و #مدافع کناری (به انگلیسی: Wing-back) که در واقع می‌توان به نوعی #مدافع جلوزن و کناری را به‌ترتیب نمونه پیشرفته‌تر #مدافع میانی و پوششی دانست. استفاده از #مدافع میانی و پوششی در فوتبال مدرن تقریباً ضروری است در حالی که جلوزن و #مدافع کناری فقط در برخی از سیستم‌ها یا برخی از زمان‌های بازی استفاده می‌شوند.

ادامه توضیحات...