فیلم گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!

Loading the player...
توسط: ghoraishi در تاریخ 04 آبان، 1395
لایک دانلود انتشار

توضیحات: گزارشی از دیدنی اه فارسی ، گاهی اوقات ظریف همیشه مادی اغلب پیچیده است و معمولا bitchy گل از گونه های. آنها متفاوت از آشکار زرق و برق دار به کاملا شنیع با بیش از حد مو و cycloptic unibrows. در سمت روشن, زمینه های مشترک بسیاری به اشتراک گذاری است که آنها سنتی و زنانه. آنها مانند خرما شام آنها می خواهند به برداشت بودن با آنها لذت بردن از پوشیدن لباس و اساسا آنها را در آغوش بودن زن است.

بیایید نگه داشتن این تعمیم رفتن. بسیاری از زندگی در خانه با پدر و مادر خود و آموخته است که چگونه به طبخ و تمیز کردن جداول از بزرگان خود را. آنها در مورد مراقبت از ظاهر خود را به طوری که آنها از ترس خروج از خانه بدون به دنبال بهترین خود را – می شود آن را تشکیل می دهند, مو, پاشنه, یا که گران قیمت لباس. و البته آنها مادی – آنها مراقبت از آنچه شما درایو آنها را به یک یا چند کیسه ای Chanel آنها را در حمله به شهرستان خود را فانتزی کافه/رستوران ها و غيره. آنها تمایل به اویختن در گروه های زیادی از زبان دختران و گزاف گویی در اطراف شهر در این گله.

اگر چه نه من فنجان چای من می دانم که جمعیت قابل توجهی از مردان آنها را پیدا کنید و مطلوب و در عین حال چپ هستند clueless در مورد چگونه به رختخواب. و در حالی که من نه فارسی داشتن زندگی در فارسی تحت سلطه جوامع و در تمام دوران زندگی من آمده ام تا یک یا دو چیز در مورد فارسی ، به حلقه در سال جدید فارسی, من فکر کردم چه راهی بهتر برای جشن از سریع آجیل و پیچ و مهره راهنمای من قرار داده
با هم در مورد چگونه به یک دختر ایرانی

فارسی بازی: این بازی یک تنوع از استاندارد بازی های غربی است. شما را به شوخ طبعی, شوخی, "negs" را به عنوان شما آنها را از خود راضی نگرش و توانایی برای نشان دادن ارزش. با این حال آن متفاوت است و شما باید برای قرار دادن به جلو در برخی از مدرسه های بازی های سنتی است. شما را به تمام برنامه های شما خود را انتخاب کنید تا شما را در این رابطه است. در راه آن می افتد به یک بیت از شرق بازی. سبک بسیار مهم است. بنابراین پول است. شما پرداخت برای همه چیز. هیچ cheaping در شام/تاریخ/نوشیدنی. شما لازم نیست که او را به $300 شام و یا هر چیزی شبیه به این, اما اجازه دهید فقط می گویند یک ساعت یک مبارک و tacos است که قصد ندارم به آن را کاهش دهد.

خصوصی مرد فارسی بازی: همان فارسی بازی فوق جز شما اضافه کردن در هاله ای از بسیار خصوصی است. در چشم او حداقل. شما لازم نیست بحث چتری با دوستان خود. شما نمی اویختن با دیگر ایرانیان است. شما نمی دانید که هر کسی در دایره اجتماعی یا خانواده او. این یکی از معدود دفعاتی که در دایره اجتماعی است که یک مزیت بزرگ است. این دختران در مورد مراقبت از شهرت بیش از هر چیزی شما باید برای کاهش ترس از آنها تلقی یک فاحشه.

سنتی فارسی یهودی: این مقیاس کشویی که هیچ سحر و جادو سوال که تعیین می کند که آیا او یا نه TPJ. در حالی که نه جامع در اینجا برخی از سرنخ است که او نه یک TPJ:

او در خانه زندگی می کنند یا نه در خانه زندگی می کردند برای مدت بیش از, سال
او گوش نمی کند به طور انحصاری در موسیقی ایرانی
او نمی مراقبت از آنچه شما را در رانندگی
وقتی پرسیده شد که دوستان او هستند که کمتر از 50 درصد در حال فارسی
بهترین دوست او است نه فارسی
او می رود بسیاری در شب جمعه (سنتی شبات شام برای خانواده های یهودی)
او سابقه آشنایی غیر فارسی بچه
او می خورد و گوشت خوک
او کوله پشتی بین المللی (اقامت در هتل با بورس در, سکه به حساب نمی کند)
او هر, آنچه, در هر کجا که

خوش آمدید به امریکا بازی: این یکی است و نه ساده است. شما فوق العاده است که در حال رفتن به نشان می دهد او چه امریکا واقعا دوست دارم از جمله آن آزادی جنسی. شما درمان او را مانند یک خارجی است که فقط بازدید – او را به نقاط توریستی او نشان می دهد در اطراف شهر سرگرم کننده رستوران ها. شما هنوز هم نیاز به برخی از فارسی بازی اما می توان آن را روشن. وقتی که می آید به من اعتماد او در حال مرگ است برای دیدن آنچه در آن است در مورد. اطمینان او را که در این راه اتفاق می افتد در امریکا, شایع است و انتظار می رود در میان افرادی که جذب می شوند و مانند هر دیگر است. فیلم به سرعت اتفاق می افتد. سکس در حال سرگرم کننده و هیجان انگیز! نگاهی به استاندارد باکره کنجکاوی و تقویت آن نمایی و شما به تازگی وارد فارسی دختر که بیش از خوشحال به افراط و خودش را در تجربه غرب است.

همانطور که اشاره کردم اینها کلی است. به ناچار همیشه وجود دارد که در تصادفی که در خانه زندگی می کند و آشپز ghormeh sabzi و در عین حال خواهد شد و زمین و هر پوند در معرض دید است. در حالی که آن طول می کشد کمی افزایش سرعت برای بازی خود را (به عنوان مثال امتناع از خرید یک نوشیدنی = ارزان/unmanly) برای بخش بزرگی از فرمول بالا کار خواهد کرد. و حتی اگر شما نمی موفق, کون بزرگ, دختر فارسی, جامعه, حداقل, شما می توانید می گویند شما قرار داده است که در اسپارتان تلاش است.
گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!

دانلود فیلم گزارشی از در گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!
دانلود فیلم مصاحبه در گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!
دانلود فیلم جالب در گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!
دانلود فیلم سحر در گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!
دانلود فیلم قریشی و در گزارشی از مصاحبه جالب سحر قریشی و رازهای خانوادگیاش!

ادامه توضیحات...