آرزوهای دختر فراری ۱۶ ساله که دوست پسرش باکرگیش رو ازش گرفته

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: حاشیه ها در تاریخ 14 اسفند، 1395
لایک دانلود انتشار

توضیحات:


#دختر (در گذشته دخت) فرزند مادینهٔ انسان است. واژه #دختر در مقابل واژه پسر قرار می‌گیرد و بیشتر به زنان خردسال و جوان گفته‌می‌شود. در فارسی به «انسان مؤنث» تا زمانی که ازدواج نکرده باشد #دختر گفته می‌شود و بعد از ازدواج به او زن می‌گویند.


#فراری، (به ایتالیایی: Ferrari) شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در سال ۱۹۲۹ توسط انزو #فراری و تحت نام اسکودریا #فراری راه‌اندازی شد. این شرکت در سال‌های نخست فعالیتش به‌عنوان حامی مالی راننده‌ها و در زمینه طراحی و ساخت خودروهای مسابقه‌ای متمرکز بود و از سال ۱۹۴۷ تولید اتومبیل‌های جاده‌ای را با برند #فراری آغاز نمود و امروزه در حوزه طراحی و تولید خودروهای سوپر اسپورت فعالیت می‌نماید.
سال ۱۹۶۹ شرکت خودروسازی فیات، اقدام به خریداری ۵۰٪ درصد از سهام شرکت #فراری نمود، که در سال ۲۰۰۸ به ۸۵٪ درصد افزایش پیدا کرد. هم‌اکنون کمپانی فیات با در اختیار داشتن ۹۰٪ درصد از سهام #فراری، مالک اصلی آن به‌شمار می‌آید. پیرو #فراری (فرزند انزو) نیز ۱۰٪ درصد از سهام #فراری را در اختیار دارد.


در آواشناسی و واج‌شناسی، #گرفته (به انگلیسی: obstruent) مشخصهٔ آوایی‌ای است که تولید آن با نوعی گرفتگی در مسیر جریان هوا همراه است. [k]،[d͡ʒ]، و [f] نمونه‌هایی از آواهای #گرفته هستند. در آواشناسی، تولید آواها را می‌توان به دو دستهٔ بزرگِ #گرفته و رسا sonorant تقسیم کرد.

ادامه توضیحات...