فیلم 6 مزایای تکان دهنده بیدار شدن در ساعت 5:30 صبح + ویدیو

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 02 خرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی 6 مزایای تکان دهنده بیدار شدن در ساعت 5:30 صبح حتما مشاهده کنید و نظر دهید
این ویدیو توضیح می دهد که چگونه بیدار شود و احساس خستگی نکنم، و چگونه از 5 صبح، 4:30 صبح، 6:00 یا هر زمان دیگری در بیدار شوم. اگر می خواهید یاد بگیرند که چگونه از خواب بیدار می شوند و هیجان زده هستند، این ویدیو برای شماست!

موسیقی (جاز پیانو) از Bensound.com

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
فواید صبح زود بیدار شدن! - nazweb | _ نباید ساعتی را که قرار است صبح زنگ بزند و شما را بیدار کند، کنار تخت بگذارید، بلکه بهتر است آن را در مکانی قرار دهید که برای خاموش کردنش مجبور به بلند شدن و بیرون رفتن از رختخواب باشید و به محض ...
ترفندهایی برای بیدار شدن راحت در صبح زود | پس یکی از بهترین کارها برای بیدار شدن در صبح زود این است که شب ها ۷ تا ۸ ساعت بخوابید؛ مثلا اگر می خواهید ساعت ۶ صبح بیدار شوید و ساعت را برای این ساعت کوک کرده اید، باید ساعت ۱۰ شب بخوابید.
چگونه می‌توانیم صبح‌ها راحت از خواب بیدار شویم؟ | راه راحت بیدار شدن از خواب چگونه صبح زود بیدار شویم بهترین راه برای زود بیدار شدن در صبح یکی از سخت ترین کارها در این روزهای سرد صبح زود از خواب بیدار شدن است که اکثر افراد این مشکل دارند.
10 ترفند براي بيدار شدن در صبح زود | پس يكي از بهترين كارها براي بيدار شدن در صبح زود اين است كه شب‌ها 7 تا 8 ساعت بخوابيد؛ مثلا اگر مي‌خواهيد ساعت 6 صبح بيدار شويد و ساعت را براي اين ساعت كوك كرده ايد، بايد ساعت 10 شب بخوابيد.
بهترین زمان برای خوردن قهوه - nazweb | این هورمون در ساعت 8 تا 9 صبح و همچنین 5.30 تا 6.30 عصر در بیش‌ترین میزان خود قرار دارد و بعد از آن کاهش می‌یابد. کافئین موجود در قهوه و این هورمون روی هم تأثیر می‌گذارند.
ارائه راهکار مفید برای بیدار شدن صبح زود | ارائه راهکار مفید برای بیدار شدن صبح زود دیر بیدار شدن در صبح می تواند زندگی کاری ما را مختل کند و وقت برای انجام کارهای روزمره خود نداشته باشیم. سحر خیز بودن هم معمولا برای افراد سخت است ...
افراد موفق دنیا قبل از خواب این 6 کار را انجام می دهند | همه‌ی ما تاکنون داستان‌های بی‌شماری در مورد افراد فوق‌العاده موفق دنیا شنیده‌ایم که صبح زود از خواب بیدار می‌شوند و پیش از اینکه دیگران فنجان قهوه‌شان را تمام کنند کل دنیا را تسخیر می ...