فیلم برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا... + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 13 مرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز که بعد از اتمام حتی عوامل اجرایی آنها هم اجازه بازدید ندارند!
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
برج‌ های هایلوکس در الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز + ویدیو | شهروند:«اینجا الهیه است. پر از برج‌های لوکس. با خیابان‌هایی با پهنای کم‌عرض و انبوهی از خودروهای لوکس دنیا» فیلم معرفی یکی از گران‌ترین برج‌های الهیه با این دیالوگ شروع می‌شود.
‫برج‌های هایلوکس در محله الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز ... | برج‌های هایلوکس در محله الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز ... ستاره ها از دندون طلا در الهیه تهران پرده ...
‫برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و ... | برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز که بعد از اتمام حتی عوامل اجرایی آنها هم ...
برج‌های هایلوکس با دیواره‌های طلا و برنز در تهران+ فیلم | برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز که بعد از اتمام حتی عوامل اجرایی آنها هم اجازه بازدید ندارند!
برجی با روکش طلا در یکی از محلات تهران + ویدئو - Sputnik Iran | برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز ساخته شده که بعد از اتمام حتی عوامل اجرایی آنها هم اجازه بازدید ندارند!
برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز ... | برج‌های هایلوکس در محله‌ الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز که بعد از اتمام حتی عوامل اجرایی آنها هم اجازه بازدید ندارند!
فیلم برج‌های هایلوکس در الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز ... | اینجا الهیه است با برج‌های هایلوکس و مرتفع و گران قیمت و خاص پسند، خیابان‌هایی با پهنای چند عرض و انبوهی از خودروهای روز دنیاحسام زرین مدیر ساخت یکی