فیلم اب کردن چربی شکم با یک تکنیک 2 دقیقه ای | بخش سلامت |شکم صاف وزیبا داشته با?

Loading the player...
توسط: salamat در تاریخ 15 اردیبهشت، 1397
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی اب کردن چربی شکم با یک تکنیک 2 دقیقه ای | بخش سلامت |شکم صاف وزیبا داشته باشید| حتما مشاهده کنید و نظر دهید
لطفا برای فیلم های بیشتر به ما مراجعه کنید و از ما حمایت کنید و محتوای کانال فیلم مارا لیک را ارتقا دهید.

در پزشکی باستان چینی، توده عضلانی شکم برای کاهش وزن استفاده می شود، بنابراین باید دو بار در روز انجام شود. یک بار قبل از صبحانه و یک بار قبل از خواب، مردم ابتدا باید آنها را با دست های دستشویی حرارت داد و سپس آنها را در اطراف ناحیه بند ناف در اطراف بند ناف خود ماساژ داد.

بهترین روش برای انجام این ماساژ زمانی است که فرد به طور کامل بر روی بستر دروغ می گوید و بدنش به طور کامل افقی است و این ماساژ باید به صورت چرخشی در جهت عقربه های ساعت انجام شود و به تدریج شعاع دایره را افزایش می دهد تا پوشش کامل حفره شکمی را پوشش دهد. گرما دست در این مورد باعث می شود چربی بیشتری در اطراف شکم ذخیره شود.

هر بار ماساژ شکمی شکمی باید حدود 2-4 دقیقه طول بکشد.

البته، همراه با این ماساژ، حفظ رژیم غذایی سالم و همچنین انجام تمرینات روزانه، از جمله راه رفتن، توصیه می شود و می تواند به اثربخشی این روش لاغری کمک کند.
مزایای این دارو که در طول قرن ها در اطراف آن وجود دارد می تواند بلوغ بافت چربی باشد، افزایش عملکرد گوارش و کمک به سرعت بخشیدن به حرکت روده برای حذف مواد سمی از بدن است. همچنین این روش برای از بین بردن یبوست، بهبود گردش خون در حفره شکمی، ماساژ معده برای هضم، و همچنین درمان اختلالاتی نظیر تهوع و گرفتگی شکم است.

تنها کاری که مردم برای انجام این ماساژ انجام می دهند این است که از خوردن یک وعده غذایی سنگین اجتناب کنید. زنان باردار یا افرادی که دارای بیماری هایی مانند سنگ کلیه، سنگ های مثانه، مشکلات کیسه صفرا، فشار خون بالا، فتق و افراد مبتلا به زخم معده و روده هستند نباید از این درمان استفاده کنند.

ماساژ چینی یکی از موثرترین روش های به دست آوردن تناسب اندام و از بین بردن چربی بیش از حد بدن است، و در چین، هزاران نفر از این روش با این فرم آمادگی جسمانی را به دست آورده اند.کاهش وزن و کاهش وزن شکم کاهش وزن سریع وزن از دست دادن راست شکم پرستار چاقی سلامت شکم شکم شکم چربی سریع کاهش وزن درمان شکم صاف شکم شکم شکم شکم صاف شکم با ورزش ورزش صاف شکم و صاف شکم پس از صاف و شکم شکم غوطه ور شکم
بخشی از شکم شکم را با روش 2 دقیقه ای پاک کنید. بخش بهداشت شکم صاف |
تلویزیون ایرانی
لطفا برای دیدن ویدیوهای بیشتر مارا سابسکرایب کنید و جهت حمایت از ما و ارتقای محتوای کانال ویدیوهای مارا لایک وشیر نمایید

در روش باستانی طب چینی از ماساژ عضلات شکم برای لاغری استفاده می شود، در این شیوه که باید 2 بار در روز انجام شود. یکبار قبل از صبحانه و یک بار پیش از خواب افراد باید ابتدا با مالش دستها به یکدیگر آنها را گرم کنند و آنگاه از ناحیه اطراف ناف به صورت دوار عضلات شکم خود را ماساژ دهند.

بهترین حالت برای انجام این ماساژ زمانی است که فرد بر روی یک تخت به طور کامل درازکشیده و بدن او به صورت کاملاً افقی قرارد دارد و این ماساژ باید به صورت دایره ای در جهت عقربه های ساعت انجام شود و به تدریج شعاع دایره افزایش پیدا کند تا کل حفره شکمی را پوشش دهد، گرمای دست در این حالت باعث آب شدن بیشتر چربی ذخیره شده در اطراف شکم می شود.

هر بار ماساژ عضلات شکم باید حدود 2 الی چهار دقیقه به طول بیانجامد.

البته در کنار این ماساژ حفظ رژیم غذایی سالم و نیز انجام ورزش های روزانه از جمله پیاده روی توصیه می شود و می تواند بر اثر بخش بودن این تکنیک لاغری کمک کند.
از مزیت های این روش درمانی که قدمتی چند صدساله دارد می توان به آب شدن بافت چربی بدن، افزایش عملکرد دستگاه گوارش و کمک به تسریع حرکات روده برای خارج کردن مواد سمی از بدن اشاره کرد همچنین این تکنیک برای رفع یبوست، بهبود گردش خون در ناحیه حفره شکمی، ماساژ معده برای هضم مواد غذایی و نیز درمان اختلالاتی چون تهوع و سوء هاضمه توصیه می شود

تنها مواردی که افراد باید برای انجام این ماساژ رعایت کنند پرهیز از انجام آن بلافاصله پس از خوردن یک وعده غذایی سنگین است. خانم های باردار یا افراد مبتلا به بیماری هایی چون سنگ کلیه ، سنگ مثانه، مشکلات کیسه صفرا ، فشارخون بالا، فتق و افرادی که دچار زخم روده و معده هستند نباید از این شیوه درمانی استفاده کنند.

ماساژ چینی یکی از موثر ترین روش ها برای بدست آوردن تناسب اندام و خلاصی از چربی های اضافی بدن است و در کشور چین هزاران نفر با استفاده از این تکنیک به فرم بدنی مطلوب دست یافته اند.وزن کم کردن سریع و اب کردن چربی شکم کاهش وزن کاهش وزن سریع شکم صاف وزیبا چاقی سلامت اب کردن شکم اب کردن چربی شکم کاهش وزن سریع درمان چاقی شکم صاف ورزش شکم صاف چگونه؟شکم صاف داشتن شکم صاف بعد از زایمان شکم صاف با ورزش شکم صاف و تخت شکم صاف بعد از سرازرین شکم صاف و بدون چربی رژیم غذایی کوچک کردن شکم
اب کردن چربی شکم با یک تکنیک 2 دقیقه ای | بخش سلامت |شکم صاف وزیبا داشته باشید|
persians TV

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
‫اگر هر روز ۲ عدد تخم مرغ بخورید، چه اتفاقی در بدن شما رخ می ... | اگر هر روز ۲ عدد تخم مرغ بخورید، چه اتفاقی در بدن شما رخ می دهد؟ | بخش سلامت کانال پرشین تی وی اگر هر روز ۲ عدد تخم مرغ بخورید، چه اتفاقی در بدن شما رخ می ده...
آب کردن شکم در 6 هفته - beytoote | بخش سلامت ( مروری بر گذشته )  نقش تغذیه در مقابله با ...
سلامت | تازه های سلامت، پوست مو زیبایی تغذیه و بیماری ها | رابطه جنسی چه مدت باید طول بکشد؟ یک رابطه جنسی ایده آل در زمان کوتاه اتفاق نمی افتد. کمیت در رابطه جنسی مهم است. آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت طول بکشد، رضایت بخش نیست.
با رژیم مرغ، هفت روزه 4 کیلو لاغر شوید | با رژیم مرغ، هفت روزه 4 کیلو لاغر شوید . این روزها شاهد تغییر فرهنگ و رویه ی زندگی مردم هستیم؛ به این صورت که ما هم فست فود میخواهیم هم لاغری؛ و این مسئله تا حدودی از منطق دور میباشد.
Health - The New York Times | Failing health after sudden grief — especially the loss of a spouse — has been reported by medical researchers. But it seems to be statistically quite rare, experts said. By GINA KOLATA and BENEDICT CAREY. April 24, 2018;
بخش سلامت باتری iOS 11.3 اپل و مدیریت انرژی چه کاربردی دارند ... | بخش سلامت باتری iOS 11.3 اپل با نام Battery Health و کنترل عملکرد (Performance Throttling) به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است و در اینجا پیرامون کاربرد این بخش‌ها صحبت خواهیم کرد...
Importance of Sleep - Harvard Health | Search Harvard Health Publishing. What can we help you find? Enter search terms and tap the Search button. Both articles and products will be searched.