فیلم رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت! + ویدیو

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: havades در تاریخ 27 فروردین، 1397
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت! حتما مشاهده کنید و نظر دهید
رابطه نامشروع زن متاهل با قاضی خواهر / محاکمه زن که شوهرش را برای ازدواج با خواهر خود
پرونده جنایی در اواخر سال 1994 پس از اعلام مرگ یک دختر جوان در آپارتمانش در یکی از ولسوالی های تهران به دلیل تحقیق توسط قاضی تحقیق و کارآزمایی های جنایی، به ثبت رسید.

براساس شکایت مادر و پدرش، همسرش، آمین، به عنوان مظنون اصلی قتل ناموسی بازجویی شد. اما او ابتدا اعتراف کرد که شوهرش از مرگ طبیعی فوت کرده است.

اما چندین بار بعد، با اعلام دکترین قطعی پزشکی قانونی، او افشا شد و زن جوان اعتراف کرد به دروغ گفتن، ادعا کرد که مرگ یک مرد جوان، مایکل، همسرش را دستور داد.

در پی این بیانیه ها، مایکل نیز دستگیر شد، اما توسط یکی از اعضای دادگاه محکوم شد، اما مخفیانه به زن جوان اعتراف کرد. با توجه به اسناد موجود در پرونده و بررسی پیام هایی که میان آمین و مرد جوان ارسال شده بود، مایکل به قید وثیقه آزاد شد تا زمانی که زن و مرد در شعبه دوم دادگاه کیفری در یک استان تهران تحت قاضی محسن زالی قرار داشتند و در دادگاه حضور دو وکیل داشت.

در ابتدای این نشست، والدین مهدی و عروس هایشان خواستار قیاس شدند. سپس Amen - 31، برای دفاع از خود ظاهر شد، اما شوهرش را انکار کرد. وی گفت: "من و شوهرم رابطه خوب داشتند و علی رغم مخالفت شدید خانواده ها، ما چند سال قبل از زمان شوهرش ازدواج کردیم." من با شوهرم مشکلی نداشتم و ما درباره خانواده صحبت می کردیم. من انگیزه ای برای کشتن شوهرم نداشتم و در دفتر آگاهی به قتل رسیدم. در پاسخ به سوال قاضی دادگاه درباره رابطه محرمانه او با مایکل، من گفتم: "من فقط با مایکل ارتباط داشتم؛ زیرا همسر من به من توجه زیادی نکرد، من می خواستم حس حسادت و توجه خودم را جلب کنم. اما من هرگز او را به خانه خود دعوت نکردم و هیچ وقت خاصی را نداشتم. مایکل همچنین درگیر جرم و جنایت شد و گفت: "امین از سال ها پیش می دانست. او همیشه خیالی بود و حالا تصورات من را گرفته است. او گاهی اوقات یک اس ام اس ارسال کرد، اما من به او توجه نکردم، و من بارها و بارها از او خواسته بودم از شر من خلاص شوم.

"چند سال پیش من خواهر خواهر آمنه بودم"، او درباره چگونگی آشنایی با آمنه گفت. وقتی متوجه شدیم که همسرش یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته و این حادثه را مخفی کرده است، ازدواج کردیم. بنابراین رابطه من با خواهرم را قطع کردم. اما بعد از چند ماه، آمین یک پیام متنی را برای من فرستاد و ابراز علاقه کرد. اگرچه من به اس ام اس خود پاسخ نمی دادم، یک شب او به من گفت و گفت که او مهدی را کشت. من با دیدن این اس ام اس شوکه شدم و من پاسخی نیافتم. اما بعضی وقتها من توسط پلیس دستگیر شدم.

به دنبال اظهارات متهمان در این مورد، قاضی زن جوان را به 99 ضربه شلاق محکوم کرد که گفته می شود یک نوجوان جوان را با انتقام و رابطه نامشروع قتل می کند. این حکم توسط قضات دیوان عالی به تصویب رسید تا این که یک جرم جنایی محسوب شود و اگر خانواده قربانی اصرار داشته باشد، حکم محکوم خواهد شد.
رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت/ محاکمه زنی که شوهرش را کشت تا با خواستگار خواهرش ازدواج کند
پرونده این جنایت از اواخر سال 94 و به دنبال اعلام مرگ مشکوک مرد جوانی در آپارتمانش واقع دریکی ازمحله‌های تهران، دردستوررسیدگی بازپرس کشیک قتل و کارآگاهان جنایی قرارگرفته بود.

با توجه به شکایت پدر و مادرمقتول، همسرش آمنه به‌عنوان مظنون اصلی قتل تحت بازجویی قرار گرفت.اما این زن ابتدا وانمود کرد شوهرش به مرگ طبیعی جان سپرده است.

اما چندی بعد و با اعلام نظریه قطعی پزشکی قانونی رازجنایت فاش شد و زن جوان لب به اعتراف گشود و ادعا کرد به دستور مرد جوانی به نام میکائیل همسرش را کشته است.

به دنبال این اظهارات، میکائیل نیز بازداشت شد اما دربازجویی‌ها منکرمشارکت درقتل شد ولی به رابطه پنهانی با زن جوان اعتراف کرد.با توجه به مدارک موجود در پرونده و بررسی پیامک‌های ارسال شده بین آمنه و مرد جوان، میکائیل با قرار وثیقه آزاد شد تا اینکه این زن ومرد در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور دو مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای این جلسه پدر و مادر مهدی برای عروسشان، قصاص خواستند. سپس آمنه- ۳۱ساله- به دفاع ازخود پرداخت اما منکر شوهرکشی شد. او گفت: من و شوهرم رابطه خوبی با هم داشتیم و با وجود مخالفت‌های شدید خانواده‌هایمان، مدتی قبل ازمرگ شوهرم ازدواج کردیم. من هیچ مشکلی با شوهرم نداشتم و ما زبانزد فامیل بودیم. من انگیزه‌ای برای کشتن شوهرم نداشتم و در اداره آگاهی تحت فشار روانی به قتل اعتراف کردم.وی در پاسخ به سؤال قاضی دادگاه درباره رابطه پنهانی‌اش با میکائیل گفت: من با میکائیل فقط به صورت پیامکی در ارتباط بودم. چون همسرم توجه زیادی به من نداشت می‌خواستم با این کار حس حسادتش را بر انگیخته و توجه او را جلب کنم. اما هیچ وقت او را به خانه‌مان دعوت نکردم و ملاقات خاصی هم نداشتیم. میکائیل نیز دردفاع ازخود منکر دست داشتن در جنایت شد و گفت: «آمنه را از سالها قبل می‌شناختم. او همیشه دچار توهم بود و حالا هم با خیالپردازی‌هایش مرا گرفتار کرده است. او گاهی اوقات برایم پیامک می‌فرستاد اما من به او اعتنا نمی‌کردم و بارها از او خواسته بودم دست از سرم بردارد.

وی درباره نحوه آشنایی‌اش با آمنه هم گفت: «چند سال قبل خواستگار خواهر آمنه بودم. ما با هم قرار ازدواج گذاشته بودیم که متوجه شدم خواهرش قبلاً یکبار عقد کرده و طلاق گرفته و این ماجرا را از من پنهان نگه داشته است. به همین خاطر رابطه‌ام را با خواهرش قطع کردم. اما بعد از چندین ماه آمنه به من پیامک داد و نسبت به من ابراز علاقه کرد. با آنکه جواب پیامک‌هایش را نمی‌دادم یک شب به من پیامک داد و گفت که مهدی را کشته است. با دیدن این پیامک شوکه شدم و دیگر پاسخ او را ندادم. ولی مدتی بعد از سوی پلیس بازداشت شدم.

پس از پایان اظهارات متهمان پرونده، قضات دادگاه، زن جوان را به اتهام قتل عمد به قصاص ومرد جوان را به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم ازسوی قضات دیوانعالی کشورنیزتأیید شد که بدین‌ترتیب عامل جنایت بزودی و درصورت اصرار خانواده مقتول براجرای حکم به دارآویخته خواهد شد.

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
‫رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت!‬‎ - YouTube | رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت/ محاکمه زنی که شوهرش را کشت تا با خواستگار خواهرش ازدواج کند پرونده این جنایت از اواخر سال 94 و به دنبال اعل...
رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت/ محاکمه زنی ... | ایران نوشت: قضات دیوانعالی کشورحکم قصاص زن جوان جنایتکاری را تأیید کردند که درپی ارتباط پنهانی با خواستگا...
بالاترین: رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت! | رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت/ محاکمه زنی که شوهرش را کشت تا با خواستگار خواهرش ازدواج کند پرونده این جنایت از اواخر سال 94 و به دنبال اعلام مرگ مشکوک مرد جوانی در آپارتمانش ...
دانلود ویدیوی رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو ... | رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت/ محاکمه زنی که شوهرش را کشت تا با خواستگار خواهرش ازدواج کند پرونده این جنایت از اواخر سال 94 و به دنبال اعلام مرگ مشکوک مرد جوانی در آپارتمانش ...
فیلموز - رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت ... | برای دیدن توضیحات مربوط به این ویدیو و دیدن مطالب مشابه به سایت بروید دانلود این قسمت لینک اصلی لینک کمکی 7 0 زیرنویس این قسمت لینک اصلی 6 لینک کمکی 7 از ستایش1988 از عصر ایران از عصر ایران از ...
رابطه نامشروع با زن شوهردار در پشت بام | پسر جوان در پشت بام با زن متاهل رابطه نامشروع برقرار کرده ... با زن متاهل رابطه نامشروع برقرار کرده بود و ... کنم و نسرین با آن مرد پایین رفت چند دقیقه بعد ...
‫نقشه زیرکانه زن برای شوهر خیانتکارش/ رابطه نامشروع زن و مرد ... | ... زن برای شوهر خیانتکارش/ رابطه نامشروع زن و مرد جوان سر بزنگاه لو رفت ... رابطه نامشروع زن متاهل با خواستگار خواهرش لو رفت! - Duration: 3:04. IraniVideos 36,013 views.