فیلم رهبر انقلاب شب گذشته و در دیدار با شاعران: حفظ هویت ملت... + ویدیو

Loading the player...
توسط: islam در تاریخ 31 اردیبهشت، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی رهبر انقلاب شب گذشته و در دیدار با شاعران: حفظ هویت ملت... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
رهبر انقلاب شب گذشته و در دیدار با شاعران: حفظ هویت ملت بسیار مهم است
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر انقلاب | در شب ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار جمعی از شاعران با رهبر معظم انقلاب اسلامی/نگاهی به ... | در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار جمعی از اهالی شعر و ادب با رهبر انقلاب | رهبرانقلاب در دیدار شعرا: حضور در خلوت ذهن و خلوت دل انسانها یکی از مهمترین کارکردهای شعر است/شعر باید پاسدار هویت فرهنگی باشد. در شب میلاد امام حسن علیه السلام، جمعی از اهالی شعر و ادب با رهبر ...
گلایه رهبر انقلاب از صدا و سیما درمورد زبان فارسی - تابناک ... | در شب ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
تسنیم - رهبر معظم انقلاب: نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ... | به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شب ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
جمعی از شاعران با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند | در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رهبر معظم انقلاب با شاعران و اهالی فرهنگ و ادب دیدار کردند ... | در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیش‌کسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.