فیلم تریلر زیبا و اختصاصی "قصه های جزیره" قسمت کریسمس

Loading the player...
توسط: تماشا در تاریخ 29 اسفند، 1395
لایک دانلود انتشار

توضیحات: از BATMAN


#تریلر می‌تواند اشاره به یکی از موارد زیر داشته باشد:
#زیبا (صفت #زیبایی) می‌تواند به موارد زیر اشاره کند:
#زیبا (رمان)، رمانی از محمد حجازی
#زیبا شیرازی، خواننده و آهنگساز
#زیبا بروفه، بازیگر
#زیبا میرحسینی، فیلم‌ساز و پژوهشگر ایرانی
#زیبا جبلی، مترجم ایرانی
#زیبا (ترانه امینم)، ترانه‌ای استودیویی اثر امینم، خواننده آمریکایی
#زیبا (ترانه کریستینا آگیلرا) - ترانه‌ای استودیویی اثر کریستینا آگیلرا، خواننده آمریکایی
هنرهای #زیبا
شهر #زیبا، محله‌ای در تهران
روز #زیبا، آهنگ
#زیبای خفته
#زیبا دیزاین، یک شرکت مشاوره طراحی و نوآوری در شهر پورتلند ایالت اورگون آمریکا
جَزیره یا آبخوست یک خشکی است که گرداگردش را آب فرا گرفته باشد. بزرگ‌ترین #جزیره جهان گرینلند است با ۲۱۷۵۵۹۰ کیلومتر مربع پهناوری که بخشی از خاک کشور دانمارک شمرده می‌شود. البته استرالیا با مساحت ۷۶۸۶۸۵۰کیلومتر مربع از گرینلند بزرگتر است ولی از نظر زمین‌شناسی یک قاره محسوب می‌شود.
#قسمت ممکن است در اشاره به موارد زیر باشد:
سرنوشت یا تقدیر
بخش
#قسمت (فیلم) فیلمی به کارگردانی و نویسندگی امیر شروان ساختهٔ سال ۱۳۴۹
کریسمَس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، #کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آنرا در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند. برخی از مسیحیان ارتودوکس در روسیه، اوکراین، سرزمین مقدس (ناحیه تاریخی فلسطین) و دیگر مکانها، به سبب پیروی از گاهشماری یولیانی، جشن #کریسمس را در روز ۷ ژانویه برپا می‌دارند. کلیسای حواری ارمنی طبق سنت منحصر به فردی، روز میلاد و همچنین روز غسل تعمید مسیح را همزمان در روز ششم ژانویه جشن می‌گیرند.
ایام دوازده روزه #کریسمس با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. هرچند مهم‌ترین عید مذهبی در گاهشمار مسیحی، روز عید پاک (به عنوان روز مصلوب شدن و رستاخیز عیسی) است، بسیاری به‌خصوص در کشورهای ایالات متحده و کانادا، #کریسمس را مهم‌ترین رویداد سالانه مسیحی محسوب می‌دارند. با وجودی که این روز، یک عید مذهبی شناخته می‌شود، از اوایل سده بیستم میلادی به بعد به طور گسترده به عنوان یک جشن غیر مذهبی برگزار شده و برای بیشتر مردم، این ایام فرصتی است برای دور هم جمع شدن اقوام و دوستان و هدیه دادن به هم. #کریسمس با آیین‌های ویژه‌ای به‌طور مثال آراستن یک درخت کاج، برگزار شده و شخصیتی خیالی به نام بابانوئل در آن نقشی مهم دارد.

ادامه توضیحات...

telegram