فیلم وقتی یک‌ها معجزه می‌کنند... + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 21 تیر، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی وقتی یک‌ها معجزه می‌کنند... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
وقتی یک‌ها معجزه می‌کنند...

مرد هندی در طول ۳۷ سال روزی یک درخت در بیابان کاشته است و نتیجه کار او شگفت انگیز است. هر کار کوچکی، می‌تواند تفاوت‌های بزرگ ایجاد کند.
#اجتماعی

عجیب ولی واقعی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
وقتی سوزن ها معجزه می کنند! | به احتمال زیاد شما هم عبارت « طب سوزنی » را شنیده اید که نوعی درمان پزشکی است و می تواند برای گستره وسیعی از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد و هر روز پژوهش های را در آکا ببینید
مارینا و منصور وقتی عشق معجزه می کند - داستان واقعی | مارینا و منصور وقتی عشق معجزه می کند - داستان واقعی ... انتخاب لینا چگونه احساسات و علایق تغییر می کنند ...
وقتی جراحان معجزه می کنند - iranianuk | یکشنبه ۲۳ اکتبر ۲۰۱۱ - ۱ آبان ۱۳۹۰ هانا اورپین یک دختر ساده و زیبا بود. ولی در سال ۲۰۰۹ این تراژدی زمانی بوجود آمد که کارگری در یک همبرگر فروشی کاسه ای از روغن داغ را بروی او پاشید .
سوره ای که خواندنش در زندگی معجزه می‌كند | به گزارش گروه باشگاه شبانه، من شنیده ام یك سوره در قرآن هست که خواندنش در زندگی معجزه می كند. این کدام سوره است؟
آیا خدا امروزه با معجزه کسی را شفا می‌دهد؟‏ — کتابخانهٔ ... | آیا خدا امروزه با معجزه کسی را شفا می‌دهد؟‏ در برخی کشورها معمول است که مردم به زیارت امام‌زاده‌ها بروند؛‏ جایی که بسیاری ادعا می‌کنند از بیماری‌های به اصطلاح ناعلاج خود شفا یافته‌اند.
ذکری که معجزه می کند - article.tebyan | با احتیاط کامل خودمان را رساندیم نزدیکی آن چند نفر. قبل از اینکه شروع به صحبت کنیم، ناگهان متوجه شدیم که آن ها دارند عربی صحبت می کنند. حسین با اشاره به من گفت ساکت باش و حرف نزن.
این جمله ها را مدام به همسرتان بگویید؛ معجزه میکند | جمله های معجزه گر که باید به همسرتان بگویید. برای داشتن رابطه ای عاشقانه و عالی با همسر کافی است این جمله های معجزه گر را بشناسید و هر روز به همسرتان بگویید. برای ایجاد یک رابطه ی قوی در یک زندگی شاد و مسرت بخش باید نحوه ...