فیلم کنکور امسال از آن پسران بود یا دختران؟ + ویدیو

Loading the player...
توسط: news در تاریخ 16 مرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی کنکور امسال از آن پسران بود یا دختران؟ حتما مشاهده کنید و نظر دهید
کنکور امسال از آن پسران بود یا دختران؟

بالاخره تب و تاب کنکور 98 با اعلام نتایج آن به پایان رسید و داوطلبان برگزیده باید از 20 تا 24 مرداد ماه به فکر انتخاب رشته باشند.
برای اینکه بدانید دختران در آزمون امسال موفق بوده اند یا پسران، این ویدئو را ببینید
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
رکورد زنی پسران در کنکور 98 - کنکور | از صبح امروز اسامی نفرات برتر آزمون سراسری اعلام شدند که امسال پسران رکورد زدند که تعداد برگزیدگان امسال نسبت به دختران چند برابری بود. از تعداد کل ۴۰ برگزیده رشته‌های مختلف ۲۶ نفر پسر و ۱۵ ...
رقابت تنگاتنگ دختران با پسران در کنکور ۹۸ - مشرق نیوز | سال ۹۷ رتبه اول و دوم گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک متعلق به پسران بود و امسال پسران از دختران پیشی گرفته و هر سه رتبه برتر را از آن خود کردند.
برگزیدگان کنکور زیر ذره بین مقایسه/ رقابت تنگاتنگ دختران با ... | برگزیدگان کنکور زیر ذره بین مقایسه/ رقابت تنگاتنگ دختران با پسران. مقایسه برگزیدگان کنکور سراسری سال 97 با امسال، نکات جالبی داشت که بازهم پسران توانستند در این ماراتن بیشترین برگزیده را داشته باشند.
کنکور | زیر سلطه دختران | بنابر آمار رسمی سازمان سنجش، بیش از ۶۳% از داوطلبان کنکور سراسری امسال، دختر بوده‌ و تنها ۳۷٪ داوطلبان را پسران تشکیل داده‌اند. میزان دختران داوطلب نسبت به سال گذشته، رشدی چند درصدی داشته است.
چرا دخترها از «ماراتن» کنکور جا ماندن؟! | ظرفیت‌های مجزا برای پسران و دختران مشخص کردند. پس از آن بود که ارزیابی‌ها از کاهش شانس قبولی دختران در دانشگاه‌های مادر کشور حکایت داشت.
برگزیدگان کنکور زیر ذره بین مقایسه/ رقابت تنگاتنگ دختران با پسران | مقایسه برگزیدگان کنکور سراسری سال 97 با امسال، نکات جالبی داشت که بازهم پسران توانستند در این ماراتن بیشترین برگزیده را داشته باشند.به گزارش فارس،‌ اسامی برگزیدگان کنکور
کنکور (مبارزه پسران و دختران) - الشیعه | تازه بعد از شکستن سد کنکور اگر دختران در رشته‌اى که مورد علا قه‌شان باشد یا نباشد دورتر از شهر و دیار خودشان قبول شوند، شانس ثبت نام ندارند. چرا که با مخالفت والدینشان مواجه خواهند شد.