فیلم این باغبان ایرانی کاری کرد کارستون که همه حیرت زده شدند... + ویدیو

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 12 تیر، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی این باغبان ایرانی کاری کرد کارستون که همه حیرت زده شدند... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
این باغبان ایرانی کاری کرد کارستون که همه حیرت زده شدند !!

شاهکار باغ داری دنیا را ببینید و به عشق ایرانی بودن نشر دهید

عجیب ولی واقعی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
فیلم: این باغبان ایرانی کاری کرد کارستون که همه حیرت زده شدند ... | این باغبان ایرانی کاری کرد کارستون که همه حیرت زده شدند!! هر چند بار میتونین این کلیپ و برای دوستان بفرستین تا همه اطلاع پیدا کنند.
صحنه وحشتناکی که مشتریان یک رستوران با آن روبه‌رو شدند! + فیلم | بنا به گفته پلیس یکی از مشتریان مرد ۶۰ ساله‌ای بود که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. بنا بر این گزارش اگرچه این مرد در این حادثه دچار جراحت شد، اما خطری جان او را تهدید نمی‌کند.
گنجور » حافظ » غزلیات » غزل شمارهٔ ۱۸۴ | میخواهم نشان دهم که این خاطره ی چندین ساله - با جزئیات آن - هنوز نمرده،همچنان شفاف و روشن در حافظه ی من جولان میکند در حالیکه سلولهای حافظه، تا کنون چندین بار مرده و تجدید شده اند.
فیلم: رنگ امیزی اسلایم / ویدیو کلیپ | مجله ایرانی | 28-05-2019@08:30:51 GMT00029- میلاد امام حسن (ع)- مجلس عربی - 2019 مستند «فتح خون» درباره آزادی خرمشهر کربلایی محمد عبدی شاهکار راه آهن سراسری رضاشاه امضای تفاهم نامه ساخت بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی دانشگاه آزاد رودهن هنرتزیین میوه ها به شکل زیبا 00021- دعا افتتاح - حجت الاسلام والمسلمین باقری ...
کرمانشاه یکسال بعد ، تصویری کوتاه از فاجعه‌ای بزرگ + کلیپ | ایران - اجتماعی کرمانشاه یکسال بعد ، تصویری کوتاه از فاجعه‌ای بزرگ + کلیپ. یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ زلزله‌ای با قدرت ۷٫۳ ریشتر بخش وسیعی از استان کرمانشاه در غرب ایران را لرزاند.
شهید حسن شاطری؛ از سازندگی در ایران تا لبنان و افغانستان ... | سردار شهید حسن شاطری در طول حیات خود خدمات زیادی را به مردم ایران, لبنان و عراق و سوریه و افغانستان کرد.
شهید حسن شاطری؛ از سازندگی در ایران تا لبنان و افغانستان | زیرا آموختن زبان عربی سخت است و یادگیری آن نیاز به زمان زیادی دارد. با این وجود، سعی می‌کرد تا آنجا که می‌تواند معانی کلمات را به خاطر بسپارد و از من هم می‌خواست تا زبان عربی را به او آموزش دهم.