روحانی: شما رفتید در مذاکره بیانیه خواندید و سخنرانی کر...

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: news در تاریخ 26 اردیبهشت، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: روحانی: شما رفتید در مذاکره بیانیه خواندید و سخنرانی کردید و تحریم جدید به بار آوردید! این دولت مرد میدان دیپلماسی را انتخاب کرد!


#مذاکره(به انگلیسی: Negotiation) گفتگویی میان دو یا چند فرد یا گروه است که با هدف دستیابی به یک درک مشترک، رفع نقاط اختلاف، یا رسیدن به منفعتی در نتیجهٔ آن گفتگو، ایجاد توافق در خصوص دوره‌های اقدام، چانه زنی برای منفعت گروهی یا جمعی، یا حصول نتیجه‌ای رضایتبخش برای منفعت تمامی افراد یا گروه‌های درگیر در فرایند #مذاکره، انجام می‌شود.
#مذاکره فرایندی است که در آن هر طرف درگیر در مذاکرات می‌کوشد تا منفعتی برای خودش در پایان مذاکرات بدست آورد. #مذاکره با هدف دستیابی به مصالحه انجام می‌شود. #مذاکره در تجارت، سازمان‌های غیرانتفاعی، ادارات دولتی، رویه‌های قضائی و میان ملت‌ها و در شرایطی از زندگی فردی مانند ازدواج، طلاق، بچه دار شدن و یا زندگی روزمره اتفاق می‌افتد. مطالعه این موضوع "نظریه #مذاکره" نامیده می‌شود. #مذاکره کنندگان حرفه‌ای اغلب در این زمینه تخصص دارند مانند #مذاکره کنندگان اتحادیه‌ای، #مذاکره کنندگان تملک‌های اهرمی، #مذاکره کنندگان صلح، #مذاکره کنندگان مخاصمات، یا هر کس دیگری که تحت عناوینی مانند دیپلماسی، قانونگذار یا کارگزار کار می‌کند.
#بیانیه متنی است که یک شخص یا گروه از آن برای بیان اصول، عقاید و اهداف خود به عموم استفاده می‌کند. رسمیت #بیانیه‌ها، با توجه به بیان‌کنندهٔ آن‌ها و مطالب بیان‌شده، به دو دستهٔ رسمی و غیررسمی طبقه‌بندی می‌گردد.

ادامه توضیحات...