روحانی:با دادن ویزا به کشتی‌گیران آمریکایی، دولت ترامپ...

Loading the player...
توسط: news در تاریخ 17 اسفند، 1395
لایک دانلود انتشار

توضیحات: روحانی:با دادن ویزا به کشتی‌گیران آمریکایی، دولت ترامپ را شرمنده کردیم/
ترامپ شب گذشته مجددا ورود اتباع ایران را به اتهام تروریسم به آمریکا ممنوع کرد/فارسکشتی گیران یک نقاشی رنگ روغن روی مقوای کلفت است که توسط هنرمند انگلیسی ویلیام ایتی در سال ۱۸۴۰ میلادی کشیده شد و در حال حاضر در گالری هنر یورک نگهداری می‌شود. این نقاشی یک مسابقه کشتی را به تصویر می‌کشد. مسابقه‌ای که بین یک مرد سیاه و یک مرد سفید شکل گرفه است. هر دو بدنشان عرق کرده و به دلیل تابش نور درخشان به نظر می‌رسد. این نقاشی احتمالاً در خلال سه بعدازظهر در آکادمی سلطنتی هنر رسم شده است.
شهرت ویلیام ایتی بیشتر در زمینه برهنه به تصویر کشیدن انسان‌ها است.
در دوره‌ای که این نقاشی کشیده شد ورزش کشتی در حال محبوب شدن در میان مردم بود. ویلیام ایتی سعی داشت در این نقاشی تضاد بین سیاه و سفید را به تصویر بکشد به طوری همواره در حال نزاع و جدل هستند.
#دولت در علم سیاست به معنی اجتماعی از مردم است که در یک سرزمین مشخص زندگی می‌کنند و از حکومتی برخوردارند که به وضع و اجرای قانون اقدام می‌کند و تحت سلطه حاکمیتی قرار دارند که استقلال و آزادی آنان را تضمین می‌کند. مفهوم #دولت در معانی دیگری نیز به کار برده می‌شود. بسیاری از نویسندگان مفاهیم «#دولت» و «حکومت» را به یک معنا به کار می‌برند و در زبان عامیانه و رسانه‌ها #دولت معمولاً به معنی قوه مجریه یا هیئت وزیران است که این کاربرد از واژه #دولت تنها به بخشی از حکومت اشاره دارد. گاهی نیز #دولت به بخشی از حکومت اشاره دارد که شامل نهادهای مذهبی و نهادهای مدنی نمی‌شود. مثلاً کاربرد واژه #دولت در اصطلاح سازمان‌های غیر#دولتی به این مفهوم از #دولت اشاره دارد.
#دولت‌ها ممکن است از قدرت سیاسی و حاکمیت کامل برخوردار باشند که در این صورت کشور مستقل نامیده می‌شوند؛ ولی گاهی ایالت‌هایی که در یک جمهوری فدرال گرد هم آمده‌اند، مثلاً در ایالات متحده آمریکا، نیز #دولت نامیده می‌شوند. بعضی از #دولت‌ها هم تابع و دست‌نشاندهٔ حکومتی دیگر هستند؛ مثل فرانسه ویشی که تابع آلمان نازی بود اما خود را #دولت می‌خواند.

ادامه توضیحات...