کاربرد دستگاه مخمل پاش 02156571497 فلوکان استار

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: hidrografikpatarn در تاریخ 24 اردیبهشت، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: کاربرد مخمل پاش02156571497
مخمل پاشی یا چاپ مخمل کاربردهای زیادی دارد برخی مانند چاپ روی لباس و پارچه از سالهای قبل بوده و برخی نیز به ابتکار این شرکت و استفاده کنندگان در سالهای اخیر رواج یافته اند
در صنایع نساجی برای ایجاد طرحهای مخملی روی لباس و پارچه از تیشرت های معمولی گرفته تا پارچه های مبلی که در کارخانه تولید می شوند توسط شابلون سیلک چسب زده شده و سپس مخمل پاشی می شوند و به این روش طرح مورد نظر چاپ می گردد.
همچنین در تزیین جعبه های کادویی ، مقوا های مصارف تزیینی و کارت های عروسی ، عروسک ، لوازم تزیینی و آرایشی ، ساعت ، مجسمه و … کاربرد های مختلفی دارد .
در تزیین وسایل و و تولیدات ابتکاری کاربرد های فراوان دارد .
ر ساخت کفش و حتی در صنایع خودرو سازی برای لوازم داخلی اتومبیل همچنین برای زه های لاستیکی دور شیشه پنجره خودرو استفاده می گر و حتی در صنایع خودرو سازی برای لوازم داخلی اتومبیل همچنین برای زه های لاستیکی دور شیشه پنجره خودرو استفاده می گردد.
همچنین در ایجاد طرح روی دیوار و پنل های دکوراسیون یا پوشش کامل دیوار بسیار زیباست .
در پوشش دکورهای چوبی یا گچی نیز جلوه خاصی ایجاد می نماید
برخی از مشتریان برای پوشش کامل بدنه یا قسمتهایی مانند سپر خودرو استفاده می نمایند .برای جلوگیری از اانعکاس نور از سطح داشبورد یا سطوح صاف و کاهش صداهای مزاحم نیز مناسب است .های PVC یا طرح روی چرم و کیف و نظایر آن استفاده می شود.
ایجاد طرح برجسته روی لباس می تواند جلوه ای خاص به لباس بدهد . پوشش مخملی احساس نرمی به بیننده می دهد.
تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات:
02156571497
09190924535
09361428505

ادامه توضیحات...